Mydło lubi zabawę

19.30 wybiła. a więc czas na codzienną Gabrysiową kąpiel :) Uwielbiam jego głośny śmiech kiedy tylko puszczam wodę do wanny i codzienne odkrywanie nowości zabawowo- wannowo- wodnych :) Tak moje Dziecko ma bardzo dziwne pomysły. Ostaniami czasy wymyślił sobie, że biała woda to na pewno mleko. Jak tylko doleje Olian do kąpieli Gabin intensywnie próbuje go wypić :)
 Odkąd Gabin zawitał na świecie nasza łazienka stała się bardzo kolorowym miejscem. Ze ściany wita się z nami Pan Tukan i kolorowa papuga. Obok wisi nasz olbrzymi organizer na zabawki - o dziwo mieści w sobie wszystkie skarby nasze Syna. A na kranie wesoły Pan Wieloryb. Każde zwierzątko ma oczywiście swoje imię, ale jakie to pozostanie naszą słodką tajemnicą :) Muszę się przyznać, że teraz podoba mi się ona dużo bardziej! Od  razu się uśmiecham jak wchodzę półprzytomna do niej rano.
 Poniżej cuda, które ułatwią nam życie i zdecydowanie poprawią nastroje w kąpieli :) Do zakupu w fabrykawafelków.pl oraz w moim ulubionym Tublu.pl. Wanienka niestety póki co niedostępna w naszym kraju :(


Co by się pupa nie ślizgała...
...i zabawki nie pogubiły :)


A na koniec skip - hop i dwa urocze gadżety łazienkowe:


Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)