Ostatki

  Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Możliwości piknikowania i pałaszowania pyszności na dworze niestety mają się ku końcowi ( Bardzo nad tym ubolewam, ponieważ nam obydwojgu na świeżym powietrzu wszystko zdecydowanie lepiej smakuje.
  Korzystam więc z końcówki lata, pakuje wielką walizkę i już jutro z samego rana jedziemy się byczyć na Mazurach :) Towarzystwo będzie doborowe, więc nawet ta humorzasta pogoda nam absolutnie nie przeszkadza :)
 Tak więc żegnam się z Wami i do usłyszenia podczas wrześniowych dzionków! Mam nadzieje, że Pani Lato nie ucieknie tak szybko i jeszcze zdążymy wyskoczyć do parku z kocem i koszem pyszności :)
 Dla tych co nie wyjeżdżają kolorowe zestawy śniadaniowo - obiadowo - kolacyjne :). W sam raz na wyjścia:))
Koc dostępny na ploneres.pl - koszt 170 , koszt piknikowy w cenie 300 złoty dostępny w wiklinowydom.pl cała reszta bavi.pl.Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

  1. Exсellent аrticle. Keep ρostіng ѕuch kіnd of info on yоur
    blog. Im rеallу impreѕsed by уour sitе.


    Ηello therе, Yοu've performed a fantastic job. I will certainly digg it and in my view suggest to my friends. I am sure they will be benefited from this web site. green coffee Bean extract au - green Coffee Bean Extract - pure green coffee bean extract au

    my web page; green coffee bean extract au

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)