Spacerowym krokiem...

   Dziś nareszcie mamy lato:) W związku z tym na nasz pierwszy spacer po chorobie wybraliśmy jedno z moich ukochanych miejsc w Warszawie. Było towarzysko i uroczo, czyli tak jak zawsze z "moim gronowymi" mamami :) A wracając do tematu Kępy Potockiej latem koniecznie trzeba tam zajrzeć! Możemy spokojnie napić się kawy lub lemoniady podczas kiedy nasze dzieci szaleją na placu zabaw. A dla wyjątkowych leniuszków są dostępne leżaki :)
   Świetna trasa spacerowo - rowerowa.Tak naprawdę to trzeba uważać na rowerzystów i wrotkarzy - jednym słowem tych szybko się poruszających. Ścieżki są ciasne, ale to naprawdę jedyny minus tego cudownego miejsca :) Dodatkową atrakcją są kajaki, które dzieci za okazaniem legitymacji szkolnej mogą wypożyczyć gratis w godzinach 11:00 - 13.00.
   Całkiem niedaleko jest jeden z najlepszych paców zabaw  w stolicy. Mowa oczywiście o Parku Żeromskiego i utworzonych w nim cudach.Mnie zachwycił kolorami, ogromem sprzętów dla Dzieciaków i podziałem na kategorie wiekowe. A kiedy przyjdą już chłodniejsze dni to wstąpcie do pobliskiej kawiarni  "Kalimba" na pyszne naleśniki z kurczakiem i gorącą latte. Dodatkowo mieści się w niej sklep z pięknymi zabawkami dla Dzieci, więc proponuję zabrać trochę więcej gotówki.
   Poniżej zdjęcia  z naszej dzisiejszej wyprawy oraz rzut okiem na Kępę i okolice:) Na początek słynny plac zabaw oraz KP okiem Pawła Zapisek...
A tak bawiliśmy się dziś :)
Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)