Chusteczki, syropek i ciasto czekoladowe :)

Dziś imieniny naszego ukochanego Męża - Taty :) A my obydwoje ledwo żyjemy. Ja cały dzień w łóżku z gorączką, a Młody z glutem do pasa, jak nic czuć jesień! Naszym dzisiejszym sponsorem jest ciasto czekoladowe i w przypadku Gabina klocki, klocki i jeszcze raz klocki :)
 Gabin zamienił się ostatnimi czasy w Boba Budowniczego i wszystkie klocki w domu są dla niego istnym rajem na ziemi.Cieszy mnie to niezwykle odkąd mamy "areszt domowy" nadanym nam przez choróbsko. Ratują nam, a raczej mi życie! 29 września świętujemy imieniny, tym razem najmłodszego w rodzinie. Dlatego też korzystając z mnóstwa wolnego czasu poszukuję klocków w przeróżnych wzorach i kształtach dla mojego Dziecka. Niestety najfajniejsze warianty spotykam zawsze na zagramanicznych stronach :( Póki co cieszę oczy tymi mały cudeńkami i dalej buszuję. Jak ktoś z Was wybiera się do Hameryki to dajcie znać. Ja chętnie złożę klockowe zamówienie :)
 Moi faworyci za kolor, kształt i oryginalność GoodWood Deconstruction Block. Proszę pojawicie się w Polsce :)
Dla mniejszych fanów Lego w wersji xxl, aby milusińscy ich nie spałaszowali :)Równowaga i porządek dobra rzecz:I na koniec klocki dla lubiących tworzyć obrazki :)
Wszystkiego najlepszego Luka!!! :*************

Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)