Jesienny czas

Dziś Gabin kończy 14 miesięcy, a my witamy jesień. Młody co prawda znowu złapał jakieś choróbsko - no cóż, urok żłobka. Nie ma gorączki, więc na pewno ruszymy na podbój Parku Bródnowskiego jesienną porą. Swoją drogą ciekawa jestem kiedy wreszcie skończą się u nas te ciągłe infekcje? Katar jest z nami od dwóch tygodni ,a kaszel od kilku dni. Po dwóch nieprzespanych nocach brak już mi sił na cokolwiek innego! Powrót do pracy lada dzień, a ja maksymalnie zmęczona z chorym dzieckiem. Zapowiada się wesoły początek nie ma co. Mam nadzieje, że mój szef będzie też miał taki optymistyczny nastrój jak ja :)
 Tak więc żegnamy japonki i leżaki oraz wylegiwanie się cały dzień na słońcu. Gabin jak widać średnio zadowolony :)


 A teraz zabieramy się za przyjemniejszą tematykę :) W dniu dzisiejszym na tapetę trafiają zabawki ładniej brzmiącej firmy Rubbabu. Nasza przygoda z samochodzikiem owej marki rozpoczęła się w na seansie kinowym, kiedy to go wygraliśmy razem z Gabim :) Samochodzik od niedawna cieszy się ogromnym powodzeniem u mojego Synka i jak tylko go dorwie zaczyna robić te swoje cudne: "bruum, bruuummm, titi. Jak go proszę skubańca żeby pokazał jak robi auto to się ze mnie śmieję, ale jak widać potrafi - Luka stwierdził, że nie mamy w domu małej papużki tylko cwaniaka :). A oto nasz pojazd, tyle, żę chwytak u nas jest cały niebieski:


Są to zabawki zrobione z kauczuku naturalnego, który jest bardzo wytrzymały, a jednocześnie elastyczny. Producent zapewnia, że zabawki są antybakteryjne, pleśnioodporne oraz odporne na roztocza kurzu. Jednym słowem idealne dla małych alergików.


Zabawki wykonywane są ręcznie, a dzięki kolorystyce i kształtom nadają się nawet dla maluszków 4 - ro miesięcznych. Jest ich cała masa, więc każdy coś znajdzie dla siebie. Mieszkańcy Krakowa mogą je obejrzeć sobie z bliska, bo właśnie tam mieści się jedyny sklep w Polsce :)

Miłego rubbabowania :)

Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)