Październikowy koniec...

 W niedzielę podobno mogliśmy pospać dłużej ze względu na przestawienie zegarków. Ale czy to w ogóle możliwe przy małym dziecku, które zmianę czasu ma głęboko w nosie? Niedziela była średnio przyjemna, a wieczorna walka o każdą minutę nieźle nam dała w kość. Przestawianym zegarkom mówię zdecydowane NIE!
 W dniu dzisiejszym mija równo miesiąc jak zostałam oficjalnie Mamą pracującą :) Bywa ciężko i czasami mam ochotę zakryć się kołdrą i poczekać na sobotę. Tęsknię za młodym bardzo - chyba już wszyscy w pracy mają dosyć moich Gabryniowych opowieści. Wieczorami padam jak kawka. Pomimo wszystko była to świetna decyzja :) A wiecie co jakie jest najcudowniejsze uczucie? Kiedy staję w drzwiach żłobka, a Gabin na mój widok zaczyna piszczeć i klaskać w rączki :) Magiczny buziak i pędem na plac zabaw. Dni mijają jak szalone, a moje Dziecko staje się coraz mądrzejszym chłopczykiem. Ostatnio nauczył się "kłamać". Zrobi coś źle i patrzy się na mnie tymi wielkimi niebieskimi oczętami i słyszę:
- Nie Ja.
- Syneczku przecież widzę, że Ty.
- Nie ja.
Szybki odwrót w drugą stronę i biegiem w do drugiego pokoju. Nigdy w życiu bym nie uwierzyła, że Dziecko 15 - miesięczne może tak cwaniakować :)

 Jutro 1 listopada, więc ruszamy do naszych bliskich, którzy odeszli. Będzie straszliwie ciasno i tłoczno. Dlatego wsadzamy Malucha w chustę, nosidło bądź bluzę i ruszamy. A oto i bluza wspomagająca noszenie niemowląt:


Możemy ją zakupić w Ziabaqlu. Zrobiona z bezpiecznych materiałów dla maleństwa! Dodatkowo do każdej bluzy dodawane są dodatki w postaci poduszki pod pupę niemowlęcia.


Poniżej dostępna kolorystyka:

Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)