Szydełkowe cuda


 Ręcznie wykonane zabawki zazwyczaj wzbudzają we mnie wielki zachwyt! Przede wszystkim dlatego, że każda z nich jest inna i ma w sobie odrobinę serca osoby, która je tworzy. Ta precyzja powala w przypadku dzieł wyszydełkowanych. Zabawki zaprezentowane przeze mnie są wykonane w 100% z bawełny organicznej tak więc śmiało bobas może je "konsumować":

 Obecnie za pomocą włóczki oraz szydełka można stworzyć całe mnóstwo przepięknych rzeczy. Dużo pracy oraz kreatywne myślenie spowodują sporą radochę dziecka - w końcu oryginalność w cenie:
 Oprócz zabawek furorę robią włóczkowe czapeczki. Niestety większość wzorów jest stworzona z myślą o małych dziewczynkach. Jako Mama chłopca bardzo ubolewam na tym faktem. Aczkolwiek moja Babcia postanowiła zadziałać w tej kwestii i szydełko poszło w ruch :) Czego się nie robi dla ukochanego prawnuka. Babcia jednak sprytną jest osóbką. Pewnie nie chce się dać się wrobić w robienie całego mnóstwa kolorowych czapeczek, szaliczków oraz rękawiczek. Dlatego też zaczęła nauczać mnie jak tworzyć, a póki co jestem na etapie początkującym przez duże P-e. Opanowałam już łańcuszek i powoli ćwiczę półsłupek :) Samo to, że już znam szydełkowe nazewnictwo to już spory sukces w moim przypadku! 
Poniżej kilka czapeczkowych perełek - już czas i pora na zakup kilku sztuk:
 Dla najmniejszych wiśniowe butki. Ciepłe stópki to szczęśliwe stópki:

Udostępnij:

Komentarze

2 komentarze:

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)