Torebki okiem Mamy

Torby - od tych małych kopertowych do tych wielkich jak worek na ziemniaki zawsze były moja wielką miłością! .Odkąd pojawił się On-mały wylądowały na dnie szafy, a ja związałam się z torbami, w których się mieści pół mojego mieszkania :) Jednak nie zawsze musi tak to wyglądać. Projektanci torebek pomyśleli o modnych mamach, czyli połączyli praktyczne zastosowanie z ładnym opakowaniem! Tak wiec ja bez większych wyrzutów sumienia mogę kupić sobie następne cudo do mojej kolekcji i nie wyglądać wychodząc na spacer jak muł juczny :)
 Innowacyjne i wyjątkowo wytrzymałe. Mają tysiąc jeden kieszonek dzięki czemu zaglądając do środka widzimy wszystko co w danym przypadku jest niezbędne. Do wyboru i koloru - w kwiaty, paski, gładkie lub wzorzyste :) Ja osobiście jestem zakochana w kolekcji Storksak. Jednak towar ekskluzywny kosztuję, tak więc muszę im powiedzieć, że są cudne, ale spotkamy się wtedy, kiedy wygram w lotka :)
Jedne z najbardziej popularnych na rynku - wygodne, ładne i wszechstronne, czyli Skip Hop:Trochę ekstrawagancji w wykonaniu OiOi:

A na koniec trochę wszystkiego: Kushies, Babymel , JuJu Be oraz JJ Cole. Zdecydowana większość z nich posiada w wyposażeniu mate do przewijania z pamięcią kształtów:
Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)