Drewniany szał

Zabawki drewniane były w naszych domach od zawsze. Jednak te dwadzieścia parę lat temu nie posiadały tych pięknych kolorów, przeróżnych kształtów i nie były w tak wielu wydaniach! Dziś zabawki drewniane to podstawa w każdym domu.
 Mój synek już w wieku kilku miesięcy posiadał całkiem pokaźnych zasób drewnianych cudów. Są one podzielone na kategorie wiekowe od 0 do 99 lat :) Jednym słowem z drewnem nie można się nudzić. Bardzo modne w ostatnich kilku latach, kiedy to rozkwitała moda na eko- zabawki. Dlaczego właśnie drewno?Przede wszystkim są bezpieczne i nie zawierają mnóstwa chemicznych i niebezpiecznych dla Dzieci substancji. Drugą bardzo ważną kwestią jest wytrzymałość materiału :) Możemy nimi stukać, pukać czy rzucać - a wiadomo, że dzieci uwielbiają sprawdzać trwałość przedmiotów - i nadal będą wyglądały, jak "nowe".
 Stosunek ceny do jakości jest idealny. Fakt, że możemy natknąć się na towar, którego cena zwali nas z nóg, jednak czasami warto zainwestować w zabawkę na lata. Zwłaszcza jeśli niebawem planujemy powiększenie naszej rodzinki! Kolejnym plusem są kategorie. Mamy klocki, które twórczo rozwijają wyobraźnię i kreatywność nie tylko Dziecka, ale także dorosłej osoby :) Instrumenty muzyczne, meblo - zabawki oraz układanki, puzzle i wiele, wiele innych.
 Możemy pograć na kolorowym bębenku lub cymbałkach. Zabawka, która zawsze zmieści się w kobiecej torbie, a naszemu Dziecku sprawi dużo radości i co najważniejsze w drodze zajmę go na dłużą chwilę, to marakes lub klekotki:
 Minusem może być duży hałas, podczas "badania" wytrzymałości przez Dziecko oraz fakt, że niektóre z nich są ciężkie i twarde. Mogą doprowadzić do ubytku na zdrowiu milusińskiego. Jednakże ogrom plusów, które za nimi przemawiają spowodowały, że to właśnie drewno rządzi w składzie zabawek mojego Synka!
 Za chwilę wpadniemy w szał zakupowy z okazji zbliżających się świąt:) Tak więc ja Was zapraszam do
http://www.drewniane-zabawki.com/Zabawki-drewniane-k5/, gdzie drewnianych zabawek jest całe mnóstwo i na pewno każdemu z Was wpadnie coś w oko. Portfele strzeżcie się:
Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)