Papier i nożyczki...


Śniegu , jak nie było tak nie ma....no nic postanowiłam zwrócić się do niego z "oficjalnym pismem", a raczej powinnam napisać wołaniem o zlitowania się na tysiącami dzieci codziennie rano wypatrujących płatków śniegu i białej pierzynki!...może jeszcze się pojawi:))

Halo! Halo! Panno śnieżynko!! Gdzie jesteś??? Kochana ja wiem, że ty masz tysiące metrów kwadratowych na głowie, ale już za chwileczkę Święta więc nie wypada żebyś nie potańczyła trochę i u nas:)) Rozmawiałam z Mikołajem, on twierdzi, że na biegunie mówiłaś, że właśnie do nas lecisz!!! Chyba nie chcesz oszukać Mikołaja, sama dobrze wiesz jak on tego nie lubi!!!
Czekam na ciebie i straszliwie tęsknię...dzieci już montuj kółka do sanek więc ładnie Cię proszę zakładaj płatkową sukienkę i biegusiem do nas...:))
Ps. Twój narzeczony śnieg Ciebie poszukuje na wspólną randkę "Prószenie w Polsce" więc mam nadzieję, że się skusisz??!! Najlepiej przed 24.12:))

Ściskam Ciebie ozięble:)


Może podziała i za moment zobaczę taki widok za oknem:))) Dziś zobaczyłam stronę, która bardzo ułatwia robienie samodzielnych papierowych zawieszek na choinkę:)) Możemy zrobić także wiele innych zabawek, ba nawet budynków lub pojazdów, karuzeli lub zwierzątek!! Jedne z ciekawszych wzorów według mojej subiektywnej oceny...

tu znajdziecie cała resztę:))

Udostępnij:

Komentarze

3 komentarze:

  1. oj gapa:))) najedź na słowo tui gotowe:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bałwanki rewelacja:D
    No a śnieg faktycznie mógłby się pojawić, w przeciwnym razie Julo stwierdzi, że mama tylko zmyśla te opowieści o śnieżnych płatkach...
    Oooby nie:D

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)