Święta 2w1

 Już za chwileczkę spakujemy prezenty i wrzucimy pod choinkę :) Ostatnio jeden z czytających mnie Panów - muszę się przyznać, że mocno mnie to zaskoczyło - zadał mi bardzo ciekawe pytanie: "A co z prezentami dla przyszłych mam?" Stąd dzisiejszy post.
 Marzy mi się aby przyszłe mamy dostały coś dla siebie, a nie prezent dla dzidziusia, który zaraz się pojawi. Naprawdę mały człowiek jeszcze będzie miał dosyć kocyków, skarpetek lub grzechotek. Zadbajmy więc o mamę póki jeszcze ma czas na cieszenie się podarkami :)
 Najlepszym prezentem jakim ja dostałam będąc w ciąży była wizyta w spa i poddanie się zabiegom specjalnie dobranym dla przyszłych mam. Ta chwila relaksu jest boska. Odprężenie całego ciała i to wyciszenie. Ja - największa gaduła i okrutna wiercipięta leżałam cichutko i rozkoszowałam się chwilą! Tak więc bon do spa to prezent idealny :)
 Bycie mamą jest sexsi, a firma Hot milk doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Komplecik i nasza mama przechodzi szybką metamorfozę w yummy mummy :)


Dla kobiet, które są często w drodze. Komfort i większe bezpieczeństwo i to dzięki temu małemu gadżetowi.


Kolejny atrybut bez którego my kobiety nie potrafimy nawet wyjść z domu. Torebka jest przeznaczona także dla mam wózkowych, więc posłuży nawet na spacerach już bez brzuszka.


Stolik na laptopa - wygodniej, bezpieczniej i wszędzie gdzie mamy na to ochotę.


Każda mama wie, że ze snem bywa kiepsko kiedy już brzuch jest sporych rozmiarów. Człowiek nie wyspany jest wiecznie zły, a chyba nikt nie chce mieć do czynienia z złą przyszła mamą :)Na wszystkie pamiątki i zdjęcia z tych szalonych 9 miesięcy :)
Gadżety do zakupu na bokado.pl i fabrykawafelków.pl.

Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)