Sylwestrowy zawrót głowy

Nocka zarwana, do 2 nad ranem siedzieliśmy na SOR-ze :( A ja wyszłam z tego jako szczęśliwa posiadaczka gipsu - "piękny", bialutki i cholernie ciężki. Pierwszy raz posiadam gips na własność i mam nadzieję, że ostatni! Dziecko ma radochę, kiedy skaczę na jednej nodze. Dobrze, że przynajmniej on widzi pozytywy tej całej sytuacji :) Żeby mi było także wesoło Gabryś skacze razem ze mną: ) Ma teraz piękny okres, nie ma opcji żebym go dogoniła, więc większość zakazanych rzeczy tj. książki albo pilot lądują w jego łapkach Tato wróci o 16 i mam nadzieję, że chwilowo zapanuję w domu ład i porządek. Jeśli można tak nazwać pokój cały zasypany klockami?
 Sylwester tuż, tuż. teraz jest ostatnia chwila na przygotowanie balu dla dzieci :) Koniecznie przygotujcie pyszne jedzonko w ładnych naczyniach. Dzieci są wzrokowcami - opakowanie robi swoje:Motyw balu, ponieważ zaraz karnawał i będzie się odbywał bal za balem warto zainwestować w fajny kostium dla dziecka :) Ja w tym roku mam słabość do małych uroczych zwierzątek :) Motyw na bal sylwestrowy to "wyprawa do magicznego zoo":


;

 Jeszcze tylko obmyślamy plan działania, czyli zestaw zabaw:
1. Farma - każdy losuje balonika, przekłuwamy go za pomocą szpileczki i w ten sposób znajdujemy karteczkę, na której jest narysowane zwierzątko. Mama rozpoczyna opowieść, a Dzieci ją kontynuują. Oczywiście bohaterem każdej opowieści jest wylosowane zwierzątko :)

2. Skrzynia skarbów - wcześniej przygotowane paczuszki z małymi niespodziankami w środku wrzucamy do "skrzyni" i urządzamy losowanie. Każdy przed otwarcime swojego cuda musi wykonać zadanie w tematyce zwierzęcej np. powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę :)

3. Dorysowanka - pierwsze dziecko rysuje głowę wybranego przez siebie zwierza, zgina kartkę i następne rysuje szyje z torsem i łapkami. Zginamy i kolejny mały artysta. Efekt będzie rewelacyjny!

4. Piniata:


Obowiązkowo szampan Piccolo, serpentyny i konfetti :) Zabawa będzie przednia:P.s. niezbędny po imprezie będzie odkurzacz :)

Udostępnij:

Komentarze

3 komentarze:

 1. Sama bym chętnie przebrała Julindę za takiego smoka:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow jestem pod wrażeniem :D
  a smoczek ze zdjęcia czadowy :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. moim faworytem jest paw:))zwłaszcza tak słodko śpiący:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)