Entliczek-pentliczek

 Jesteśmy w trakcie sprzedawania kanapy z pokoju młodego,  jak już transakcja dojdzie do skutku to szybko biegnę po nowy stolik i krzesełka do pokoju dziecięcego. Tak dobrze myślicie:P Dziś będzie o krzesełkach, taboretach i stolikach. Najwięcej perełek, jak to zazwyczaj bywa znalazłam za granicą:/ Jednak jest też dobra wiadomość polski rynek naprawdę zaczyna tworzyć coraz fajniejsze meble dla milusińskich:) Ceny większości niestety zaporowe, ale nie dziwi mnie to...jak czegoś jest mało to można korzystać. Tak więc jak ktoś ma zdolności, a co najważniejsze umiejętności stolarsko - malarskie to czym prędzej niech rozkręca biznes...rynek zbytu ogromny!!!:))
 Ja stawiam na szwedzką Ikeę...przede wszystkim za doskonały stosunek jakości do ceny:P Prostotę wykonania i całkiem spory wybór...:)) Nasze mebelki będę w kolorze czerwono - niebieskim...no chyba, że czas sprzedania tej nieszczęsnej sofy tak się wydłuży, że w międzyczasie dojdzie kolor zielony...

 Zapraszam do fashionPlato oraz hokus-pokus :)


Czas na perełki z bardzo dalekich stron...Są i plusy - nie zbankrutujemy:))

 Nie jest taki zwyczajny na jaki wygląda...jego powierzchnia to tablica:) Doskonały dl małych artystów:))


Idealne rozwiązania dla mnie...brak miejsca na cokolwiek:P Fotele można znaleźć na allegro...niekoniecznie w takim samym wzorze.


Dla rodziny, która ekologią żyję... fotel z kartonu:) Teraz pozostaje tylko pytanie czy da się na nim wysiedzieć???


Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

  1. Witam,
    Mam wielką prośbę. Próbuję znaleźć w sieci więcej szczegółów nt. stolika/biurka z dwoma krzesełkami (zdjęcie pod stolikiem - tablicą). Mogę prosić o pomoc??
    violetta.madej@gmail.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)