Tablica

W domu szał przed - remontowy... ciągle mamy "gości" w kuchni, którzy namiętnie mierzą i sprawdzają i bardzo dużo dyskutują. Sprzęt już wybrany, meble ustalone jak, gdzie i po co:) Teraz czeka na "tylko" pakowanie całej naszej kuchni w kartony i zabezpieczanie folią...oj jak pomyśle to już mi się nie chce:/ Jedno jest pewne Gabryń będzie miał raj - im większe zamieszanie w domu tym on jest szczęśliwszy:)) Ciekawa jestem jak przeżyje swój pierwszy remont?? Póki co jestem przerażona! W najbliższym tygodniu czeka nas również przeprowadzka do teściów na najbliższe 3 tygodnie, co by Gabryń nie uczestniczył czynnie w remoncie...wiem, że zabieram mu całe mnóstwo chwil pełnych dzikiej i baaaardzo brudnej rozrywki, ale jednak rozsądek w tym przypadku głośno krzyczy "Zabieraj młodego, jak najdalej od remontu!!!"
 Weekend będzie pracowity...a ja tymczasem  wpadłam w sidła zmian wystroju mieszkań. Cel kuchnia zaliczony więc już zacieram rączki na myśl o drobnych zmianach w pokoju dziecięcym:)) Marzy mi się tablica...opcje są dwie.
 Wersja numer jeden to zakup specjalistycznej farby dzięki, której osiągamy efekt tablicy...malujemy taką powierzchnie jaką chcemy, podobnie jest z kształtem więc opcja bardzo kusząca. Jednak cały czas myślę, że pokój Gabrysia jest trochę za mały:/ Świetnie się prezentuje w dużych pomieszczeniach...farbę można kupić w sklepach z asortymentem malarskich cena kształtuje się około 100 złotych za 3 litry.


Druga możliwość to kupienie gotowej tablicy na ścianę:) Szybko i wygodnie! Teraz tylko pytanie czy nasze dziecko w szale tworzenia nie pomaluje przy okazji tworów tablicowych kawałka ściany:P

A dla tych co lubią tradycyjne rozwiązania proponuję zakup tablicy stojącej:))


Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

  1. Z doświadczenia z dziećmi w rodzinie, to tylko tablica wolnostojąca i tylko na podwórzu. Jak się dzieci dorwą to pył i brudne ręce z połączenia woda+kreda to totalny sajgon w domu.
    Owiec

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)