Świąteczny czas
Wielkanoc to czas wielkiej radości, ciepła rodzinnego...kojarzy mi się z szaleństwem lanego poniedziałku, kiedy to uciekałam głośno piszcząc:P Co prawda w zeszłym roku mi się nie udało i zostałam zmoczona, a raczej obsikana prze mojego synka:) Wielkanoc to dla mnie też czas zadumy i przemyśleń! Okres piękny i radosny ze względu na atmosferę rodziną...czas kiedy świat nagle się zatrzymuje, telefony milkną i mam możliwość nacieszenie się najbliższymi mi osobami:))
Wielkanoc to zapach mazurków, babki i barszczu białego:)) rodzinnego marszu z koszyczkiem w dłoni...a co najważniejsze to czas, który pokazuje mojemu dziecku jak ważne są Święta w naszej rodzinie:))
To okres, na który wyczekuje i czerpie z niego garściami:)) Cieszy mnie pichcenie, gotowanie i sprzątanie:)
Dodatkowo wczoraj mój szef chyba wpadł w świąteczny nastrój i dał mi dzień wolny:)) Tak więc po złożeniu życzeń z 85 moimi podopiecznymi nagle poczułam nastrój Wielkiejnocy:))
0 komentarze:
Prześlij komentarz
Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)