Początkowa faza

Czerwie to czas wyprzedaży...a ja mam ochotę krzyknąć "nareszcie, straszliwie się za wami stęskniłam:))!!". Już możemy rozpocząć łowy w h&m oraz reseved...dziale dziecięcy strzeż się! Ale o portfele za bardzo martwić się nie musicie jeśli kupujecie dla małych panów:/ NA dziale baby jest totalna porażka:/ W kategorii mały chłopiec wybór nie najgorszy ale już kiepsko z rozmiarami. Tak więc moje drogie szybko radzę się przespacerować i uzupełnić szafę:)
Dzieci rosną w tempie ekspresowym za każdym razem,kiedy Gabryń wyrasta z ciuszków zastanawiam się "ale kiedy on zdążył się tak wyciągnąć??". Moja mama twierdzi, że ja zawsze w okresie wiosenno -  letnim rosłam jak szalona...coś w tym chyba jest, bo u mojego dziecka obserwuje dokładnie to samo. Nauczyłam się kupować troszkę mniej i często buszuje w lumpeksach bądź na aukcjach z tzw. używkami. Mam fioła na punkcie garderoby młodego i strasznie mnie wkurza jak słyszę, po co...on i tak zaraz wyrośnie:/ W takim razie czemu ludzie którzy nie troszczą się o garderobę dziecka,tak namiętnie na sobie nie oszczędzają??? Wychodzę z założenia im skorupka za młody nasiąknie...tak więc niech od samego początku nosi się wygodnie i z charakterem:)
 O wyprzedażach będę informować na bieżąco:)) Ja czekam niecierpliwie na Zarę...bo pustki na Gabryniowych półkach, a do grudniowych wyprzedaży bardzo daleko...:P

Kilka propozycji na jutrzejsze śniadanko:))W tworzeniu na pewno Wam pomogą wykrawaczki dostępne w www.tublu.plUdostępnij:

Komentarze

2 komentarze:

 1. takie śniadanko sama bym zjadła.
  prawdziwe dzieła sztuki.
  za tydzień będę we Wroc i ma nadzieję na wyprzedaże, szczególnie w zarze.
  uważam tak samo, że dziecko wyrasta z ubrań, ale to nie zwalnia go z tego by ładnie i modnie wyglądać.

  OdpowiedzUsuń
 2. krowy są boskie - szkoda takie cudeńka zjadać!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)