Chwile ulotne

Każdy rodzic ciągle dziwi się jak szybko rośnie jego pociecha, kiedy ten czas mija??? Pewnie dlatego jednym z moich najwierniejszy kompanów stał się aparat:) Marzy mi się mini studio fotograficzne w domu, niestety póki co powierzchni nam brakuje...ale kiedyś kto wie:) Mój wdzięczny obiekt jest u babci więc ja już szukam inspiracji na sesję ciążowo  - rodzinną:D Z Gabrysiem się niestety zagapiliśmy więc teraz obiecałam sobie,że muszę uwiecznić mój dorodny saganek:P
 Tak więc kilka cudownych zdjęć, które są niesamowitą inspiracją:)) Niekoniecznie ciążowe ale urzekają!!!


A tymczasem życzę Wam deszczu w ilości mnogiej, bo ja już mam serdecznie dosyć tych afrykańskich upałów;/ pewnie gdyby siedziała właśnie nad wodą byłabym zachwycona, jednak dla każdego innego +35 to średnia przyjemność!Ja dziś biegnąc do pracy przy okazji zamroczenia temperaturą rozwaliłam sobie kolano,tak więc jestem uziemiona:/ Ogłaszam wszem i wobec, że straszliwie tęsknię za jesienią:)))Udostępnij:

Komentarze

4 komentarze:

 1. Ja już mam dość upałów - gotujemy się wszyscy na twardo codziennie :(

  Inspiracje, inspirujące!!

  OdpowiedzUsuń
 2. zdjęcie mamy i córki w walkach najlepsze. jakbym widzała siebie i E :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie też się najbardziej "wałkowe" zdjęcie podoba. co do upałów...zapraszam do nas, nad morze, tutaj upałów niewiele. dziś mieliśmy jedynie 23 st. i chłodny wiaterek. w pewnej chwili na tyle chłodny, że młodej bluzę założyłam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)