15 tydzień

 Kolejna wizyta kontrolna za nami:)) Dziś była tylko teoria...wagowo nadal na minusie,ciśnienie w normie a mocz trzeba powtórzyć tak więc z pamiętnika ciążowego żadnych rewelacji (na szczęście) nie ma...Dziś miałam wielki dylemat czy poprosić o sprawdzenie płci czy może jednak trochę poczekać??? Zaskoczyłam mojego lubego ponieważ jednak wstrzymała się z ujawnianiem malucha:) Wizyta z usg połówkowym będzie miała miejsce 9 października i wtedy dowiem się kto mieszka pod moim sercem:)) Imię dla dziewczynki mamy wybrane więc pewnie będzie mały chłopczyk??? Pomimo tego, że tak marzyłam o córce obecnie w ogóle nie mam jakichkolwiek preferencji płciowych naszego dziecka...może to typowy frazes ale marzę o zdrowym, nie za dużym różowym bobasie:)
Od kilku dni wyraźnie czuję delikatne smyranie bobasa w dole brzucha...aktywny jest zdecydowanie wieczorową porą czyli bardzo podobnie do starszego brata:)  
 Co się dzieje z bobasem??? Rośnie w tempie błyskawicznym - zresztą wszyscy widzą rozmiar jego prywatnego mieszkanka na moim przykładzie.Na główce pojawiają się już włoski:) Skóra bobaska jest przezroczysta więc każdy ciekawy może obejrzeć sieć naczyń krwionośnych,małych narządów i kości. Obecnie ćwiczy sztukę "oddychania" i w dalszym ciągu kontynuuje swój żywot małego akrobaty:) A ja mam całe 25 tygodni do naszego pierwszego spotkania:))
 A tak się prezentuje bobas mający 15 tygodni.


Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)