Bum, bum i ciach,ciach

  Na każde usg czekam niecierpliwie...tęsknię za widok mojego małego szkraba, który tak rozkosznie tańczy w brzuchu:)) Wczoraj miałyśmy ostatnie planowe widzenie za pomocą ultrasonografu...nawet moja druga połówka pomarańczy ochoczo podreptała:)

Ja już nauczona faktem, że nie zawsze wszystko widać doskonale, baa nawet dobrze:P Tak więc za dużo nie zobaczyliśmy, ale najważniejsze,że maleńka zdrowa!!Maleńka...hmmm chyba nie powinnam już tak mówić:P Nela zbliża się nieuchronnie do 3 kg - 2950:O Waga raczej ciężka więc opcje porodu sn wydają się coraz bardziej bolesne. Obecnie jestem w trakcie 36 tygodnia z pomiarów wynika , że Nela wygląda jak przeciętny bobas w 37t2d...no cóż moje dzieci przeciętne nie są:P Wyprzedza termin z Om o dwa tygodnie więc ewidentnie idzie w ślady starszego brata,który urodził się z wagą bagatela 4430:))

zdjęcie z 19 tyg. teraz niestety już takich widoków nie było

Tatuś dumny, ja troszkę przerażona i dochodzi do przełączenia na dźwięk...odpływam!! Bycie jej serca tak mnie uspokaja i wpływa na zmysły, że mogłabym go słuchać w kółko:) Muzyka dla uszu...czuć w niej siłę, a ja przed oczami mam małą rączkę,która właśnie ściska mój pęcherz:))

Południową porą wybraliśmy się  z Gabim do fryzjera:) Młody to mały laluś...siedział sam na fotelu ponad 20 minut i uśmiechał się zalotnie do ciotki fryzjerki:) Włosy dużo krótsze więc muszę się oswoić...ale taka duma mnie rozpierała u tego fryzjera,że hej:) Mały wiercipięta pokazał, że już duży z niego facet!! Tylko czemu w domu tak nie może???:P

Udostępnij:

Komentarze

6 komentarze:

 1. ach, tez lubilam kazde usg ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. co wizytę mogłabym mieć usg i patrzeć na Okruszka, teraz czekamy na połówkowe, jeszcze dobrych 7 tygodni ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo to już niebawem dowiesz się czy Okruszek jest siostrzyczką czy braciszkiem dla Emi:)

   Usuń
 3. Witam :)
  maleńka ... ojj nigdy nie wiadomo ... u mnie miało być 4200 a Leon urodził się 3800 więc nie było tak źle :) a poród pierwszego mojego synka choć miał 3300 był bardzo ciężki a Leon ur się w 1 godzinę więc życzę Tobie aby szybko i gładko poszło :)

  zapraszam do nas - od niedawna na blogu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)