Kochana babciu!!

 Dziś święto babci...nam się poszczęściło w tym temacie, ponieważ mamy całe 3:)) Tak, tak należymy do grona babciowej czołówki...za to dziadek ostał się tylko jeden więc suma sumarum równowaga zachowana:)
Pierwszy raz odkąd jest Gabryś odwiedzin nie będzie...jedna babci zaniemogła grypowa, a drugiej ja nie mam siły ruszyć - ciążowe dolegliwości mnie dobijają:/Trzecia mieszka z nami więc chce czy nie chce ma prawnuka na co dzień:))Tymczasem o naszych babciach...każda inna, poglądy , sposób spojrzenia na wychowanie, wyrażanie samej siebie, ale łączy je jedno wielka miłość do naszego słodziaka...a w tak naprawdę już powinnam napisać do naszych dwóch cudów:) Tak więc babcia Iwcia i Dotka, jak to mówi mój syn są naszą wielką radością - ja uwielbiam do nich jeździć i patrzeć na Gabrysia szalejącego razem z nimi po całym mieszkaniu! Moje dziecko też zakochane w babciczkach wielce ostatnio mi oświadczył, że woli spać u babci niż w domu więc dziecko pojechało na noc. Co się stało dnia następnego...awantura przy wyjściu, bo on wychodzić wcale nie chciał Ładne rzeczy się dzieją!!!

A ja cieszę się, że jest u nas rodzinnie chociaż wydźwięk tej miłości nie jest słodko-pierdzący -ale tego bym raczej nie znosła wiem, że na nie dwie zawsze mogę liczyć. Gabryś i Nela mają wielkie szczęście w życiu, że oprócz rodziców mają w swoim życiu takie dwie osoby, które oddałyby całą siebie żeby tylko im było dobrze.

Tak więc kochane babcie...dzięki, że jesteście!! Za cierpliwość do małego terrorysty wielki buziak od niego samego...i puknięcie w brzuchol od Neli , która niebawem też Was pomęczy:D


Udostępnij:

Komentarze

9 komentarze:

 1. To my szczęściarze do kwadratu :))) 4 BABCIE!!!! (w tym 2 PRA)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj zdecydowanie należycie do farciarzy babciowo-dziadkowych:D

   Usuń
 2. My z mężem mamy tylko 1 babcie i 0 dziadków:( Za to Alicja ma wszystkich i jak trzeba+ prababcię:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi też ostała się jedna...druga jest gdzieś w świecie, ale kontaktu z nami nie ma

   Usuń
 3. a ja już bez babci i od dawna bez dziadka... Ewka ma za to komplet dziadków + 3 pra :)

  OdpowiedzUsuń
 4. babciom i dziadkom życzymy wszystkiego co najlepsze :) przede wszystkim pociechy z... prawnuków :D

  OdpowiedzUsuń
 5. zdjęcie dłoni dziecka kontrastujace z dłonmi starszej osoby, bloskiej osoby zadumało mnie na dłużej.... piekne!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)