Kolor ma moc

 Wieczorową porą Gabryś zawsze zaczyna tak wkręca się w jakąś zabawę, że kiedy zbliża się pora kąpieli nastaje dramat...wróć dramat miał miejsce:) Obecnie w jego miejsce wstawiamy gatunek komedia!!:)) A to wszystko za pomocą małych kolorowych tabletek z serii liliputz dla dzieci - dostępnej w drogerii Rossman.


Są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych , malonowej czyli czerwonej  oraz niebieskiej - jagodowej. Pachną rzeczywiście pysznie:) W domu mam małego alergika i co dla mnie najważniejsze nie podrażniają skóry, albo Gabinowski wyjątkowo odporny:P

Magiczne barwniki są też dostępne w wersji drażetek...jedna na raz.Cena jak to w Rossmanie nie wysoka. Natomiast efekt cudowny. Mały stworek jak słyszy , że puszczam wodę do wanny rzuca wszystko i woła "kolor, kolor". Rozbiera się w biegu i wskakuje do wanny:) Dziś  nie pocieszony ponieważ zapasy się skończyły więc jutro wyprawa po kolorowe tabsy.
 Polecami zachęcamy dla tych mniejszych i trochę większych dwie tabletki i kąpiemy się w oceanie...piasku brak ale wyobraźnia też musi mieć jakieś zadanie:))

Udostępnij:

Komentarze

4 komentarze:

 1. u nas między innymi te tabletki dostępne do wygrania w konkursie :) zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widziałam, widziałam:)) Muszę zdjęcie zrobić i startujemy:D

   Usuń
 2. Genialne, tylko się boje żeby się nie uzależnił :))))
  U nas furorę robi DUŻA ilosć piany i jej dmuchanie :)))No i bańki oczywiście :))))

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)