Przesunięty termin

 Kocówka ciąży charakteryzuje się tym, że bardzo często odwiedzamy lekarzy wszelakich.Oni badają nas wzdłuż i wszerz i mówią mądre, lub mniej mądre rzeczy. Tak więc biegam od jednego do drugiego...apteczka pęka  w szwach,a ja odliczam dni od terminu:))


Ostatnia wizyta w szpitalu skończyła się tym,że pani doktor przesunęła mój termin z 3.03 na 6.03 w związku z bardzo długimi cyklami więc czas oczekiwania nieznacznie się wydłuży...ale co tam 3 dni przy 40 tygodniach:))

A co u nas mamy ustalony plan działania:)) Hurrra, hurra...jak nie urodzę do 6.03 to czekamy 3/4 dni i kładę się do szpitala. Czekamy dosyć krótko ze względu na pierwszy poród zakończony cięciem...a co dalej??? No więc badania i co??? Czekamy na dalej jak wszystko będzie w porządku. Choć mam dosyć nie  jestem zwolenniczką wcześniejszego rozwiązania bo mamie nie wygodnie. Tak więc poczekamy na malutką aż się zdecyduje:)) Maksymalnie 2 tygodnie :O


Rośniemy jak widać powyżej  o dziwio rozstępów bark:)) Teraz mniej fajna strona ciąży czyli brak odporności zaowocował koniecznością brania antybiotyku:/ Już myślałam,  że nam się uda bez leków...ale wybieram mniejsze zło i łykam. Ostre zapalenie dróg moczowych i zapalenie ucha...a ja czuję się dobrze:) Pan doktor bardzo się zdziwił i ze 3 razy się pytał czy na pewno nic mnie nie boli. Na koniec doszło nadciśnienie i niedokrwistość...ale ja już wszystko przyjmuję z uśmiechem na ustach bo widzę, że koniec tuż , tuż:D Oby do 6.03:)))

Udostępnij:

Komentarze

13 komentarze:

 1. oby, oby :) już niedługo! ja jestem z marca i... ten tego... fajny ze mnie ludź ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. moja mama z 4 marca więc wiem,że marcowe istoty to super ludziska:))

   Usuń
 2. trzymamy kciuki, fajna fotka wam wyszła

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrówka! Ja liczę jednak na luty, wodniki to fajne osobniki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy wodniki czy ryba i tak wodna persona więc będzie dobrze:))W luty całe 18 dni nam zostało więc trzymam kciuki, żeby się udało!:)

   Usuń
 4. już bliżej niż dale. dasz radę. co tam 3 dni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie Witamy!
  i na KONKURSY do siebie zapraszamy!

  http://pannamiijejzabawki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)