Piknik rodzinny

Stało się:) 25 maja pomaszerowałyśmy z Nelą na spotkanie mam blogujących, które miało miejsce na warszawskim Żoliborzu obok mojej ukochanej Kępy w przytulnej kawiarence Lemonka. To co sę działo przeszło moje najśmielsze oczekiwania:))

 Na początku specjalnie dla dzieci został zorganizowany pokaz baniek. Jak patrzę na zdjęcia to żałuję strasznie, że Gabina ze mną nie było! Dzieciaki bawiły się przednio i nie ma co się dziwić, ja sama bym chętnie pobiegała za tymi kolorwymi olbrzymami:))W tym czasie mamy rozpoczeły dyskucje na temat Polaków i dzieci...a dokładniej rzecz biorąc faktu czemu jest nas coraz mniej??? Ja jak zwykle rozgadałam się strasznie:p  Dowiedziała się kilku interesujących rzeczy...chyba mam dosyć odmienne zdanie niż większość Polaków w kwesti dzieci, bo jestem zdania chcieć to móc! Zawsze marzyłam o dużej rodzinie więc realizujemy nasz plan i chyba wszystkie mamy będące na panelu były zdania, że jak już się posiada dziecko wie się o tym, że to jedna z najpiękniejszych ról w życiu:)Mieliśmy także pogadankę na temat urody w czasie i po ciąży:)  Utwierdziałam się w tym, że oprócz różnych zabiegów , ćwiczenia i zdrowe odżywianie przede wszystkim! Zabiegi upiększające na pewno dobrze podziałają na nasze sampoczucie, ale o tym kiedy indziej:) W prezentach znajdowało się między innymi zaproszenie do spa na zabieg w kilince La Perla...:)))

Na koniec temat o kulturze w strefie blogosfery parentingowej. Cóż mogę rzec coraz z tym gorzej kochani. 

Moje wrażenia...bawiłam się super. Nareszcie poznałam sporo mam, które znalałam wcześniej tylko wirtualnie. Mam nadzieję, że spotakmy się jeszcze nie raz. Spotkanie było zrealizowane bardzo profesjonalnie:)) Wielkie dzięki dla jego 3 mentorek Agaty, Moniki i Marysi!


Jedzonko pierwsza klasa, zdjęcia jak sami widziecie również na wysokim poziomie! Tu należą się podziękowania Matrioszce...więcej jej cudów tu. Ja apart oczywiście zabrałam,  ale po co wcześniej sprawdzić czy bateria naładowana:P

Na koniec zostałyśmy hojnie obdarowane...dobrze, że wpadł po mnie Luka bo w życiu bym się nie zabrała:P Dziewczyny poszałały z liczbą sponsorów!! Dodatkowo odbyło się losowanie nagród i otrzymałam z dzieciolami zestaw kosmetyków Pharmaceris:)) Co zrobiło na mnie wrażenie paczki z reserved, które zostały przygotowane pod każdą mamę...Gabin otrzymał żarówiaste okulary:)) Jak pokazałam mu w domu nowy nabytek usłyszałam tylko załóż mama i tak chodził cały dzień:P


Jeszcze raz wielkie dzięki za spotkanie moje drogie oby więcej i częściej!!!Udostępnij:

Komentarze

6 komentarze:

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)