Tato, zbudujmy domek

Wreszcie się doczekałam własnego domu :) Jest piękny, a co najważniejsze zbudowany własnoręcznie przez moją drugą połowę i Syna :) Tak, tak moi mężczyźni wybudowali mi najprawdziwszy dom z czerwonej cegły. Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam aż dech mi zaparło. A Gabin nawet poczynił obietnicę...

- Mamo, jak będziesz grzeczna to Ci tu zbuduję ławkę i będziesz sobie pija kawę na dworze!

Tylko niestety domek ma jedną malutką wadę, wystarczy się skupić na słowie "malutką" i już wszystko jasne:


Jednak co tam, panowie się wkręcili namiętnie rozrabiają cement i budują :) Toczą spory, która cegła gdzie powinna ostatecznie trafić. Luka ewidentnie nie posiada tej żyłki kreatywności, która dominuje jako myśl przewodnia mini budowlańca. Chłopaki od niedzieli wpadli po uszy i już mi nawet zafundowali wycieczkę po kolejną partię cementu :)
 Ja osobiście naszą przyszłość widzę w samych kolorowych barwach. chyba zamiast większego mieszkania zbudujemy dom :) Jak nadal z taką chęcią będą tworzyć, to już niebawem mogą się brać za cegły w odpowiednim rozmiarze:


Zabawka jest wprawdzie przeznaczona dla dzieci powyżej 6 roku życia, ale ja poddaję to w wątpliwość :) Kiedy obok dzieciola pojawia się druga, dorosła para rąk to budować można już w wieku, w którym cegły nie będzie chciało się cichaczem zjeść. Wiem o czym mówię, bo Nelka dzielnie polowała na cegiełki :) Chyba wyglądają bardzo smakowicie, ponieważ za nic w świecie nie chciała odejść od stołu:


  Najbardziej podoba mi się opcja wielokrotnego użytku, ponieważ zaprawa murarska stworzona jest z ekstraktu z kukurydzy oraz drobnego piasku, kiedy najdzie nas potrzeba rychłej przebudowy domek wystarczy porządnie namoczyć. Cegły są wodoodporne ponieważ są zrobione dokładnie według tej samej metody co te, z których budujemy prawdziwe domy :) Teifoc postawił na jakość i naturalne materiały, również współpracuje z zarządem do spraw ochrony środowiska :) Jednym słowem zabawa dla całej familii. Uwaga grozi uzależnieniem! Z drugiej strony później można zaoszczędzić na ekipie budowlanej tworząc swój własny dom :)


KME dzięki za super sprzęt :) Zabawka do kupienia tu

Udostępnij:

Komentarze

11 komentarze:

 1. Nam została budowa tarasu - to co POMOŻECIE?

  OdpowiedzUsuń
 2. ale rewelacja! Zbudujecie nam taki - ale już w większej skali? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacja! czad! super zabawka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecamy dziewczynki tez się odnajdą w budownictwie:)

   Usuń
 4. No i proszę, chłopaki mają teraz kolejny fach w ręku :)
  Lubię takie kreatywne zabawki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fach to jeszcze nie jest, ale zdecydowanie przygotowanie do zawodu:)

   Usuń
 5. Rewelacja :) A domek na przyszłość polecam drewniany :) natomiast do zabawy cegły są super :) Już wiem, co chrześniaczki dostaną na następną gwiazdkę :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)