Projekt Londyn warto wspierać!

Czy znacie ludzi z pasją? Wiecie co mam na myśli? Kiedy pasjonat opowiada Ci o swoim pomyśle, dziele, planach Ty dosłownie chłoniesz to całym sobą. Ja rozmawiając z Sabiną widzę siebie obok nich w Londynie. Nieważne, że nigdy tam jeszcze nie dotarłam. Jako wierna czytelniczka bloga uważam, że naprawdę odnalazłabym się tam. Właśnie za to uwielbiam pasjonatów, za ich moc zarażania chęcią poznania nowego!
Sabina już od dłuższego czasu wraz z najbliższymi przygotowuję się do wyprawy, chyba nie trudno się domyśleć gdzie? Nie jest to kupowanie przwodników i googlowanie gdzie dobrze zjeść. Oni tworzą podróż z miłości do swoich dzieci, podróż śladami bajek :) Kurczę Mamo, czemu Ty na to nie wpadłaś? Przygoda życia można rzecz!

Podziwiam ją, jej zapał i głowę fanyastycznych pomysłów! Kojarzycie projekt "Dziecko na warsztat"? To właśnie Sabina jest jego mamą :)
 Kochani teraz przechodzimy do najważniejszego! Czy kiedykolwiek marzyliście o tym, żeby zamienić się w maleńką wróżkę i spełniać życzenia? A może chcieliście pomóc Świętemu w roznoszeniu prezentów?
Właśnie dziś możecie urzeczywistnić swoje marzenie i zamienić się w obrońcę marzeń!
Machamy różdżką i klikamy nią TU. Robimy przelew na dowolną kwotę i spełniamy marzenia nie jednej dobrej duszy, ale całych 6 :)

Wspierajmy marzenia, bo WARTO!!!

Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)