Tylko z nim

Tylko z nim...Tak głośno się śmieją, turlają po łóżku i tulą bez końca. Podrzuca ich do sufitu, bawi się klockami, tworzy cuda z kartonów, sam przy tym bawiąc się jak dziecko. Tata, przyjaciel, pocieszyciel w chwilach smutku. Kiedy zedrze się kolano jego buziak zyskuje moce uzdrawiające, a kiedy łzy ciekną jak grochy to właśnie jego ramiona stanowią bezpieczną przystań.

I choć czasem marudzi, że sił już mu brak wystarczy: "Tatko, Tatko" i już pędzi jak na skrzydłach do swoich dziecioli :) Najlepszy tata dla swoich dzieci :) Ich miłość jest jedną z najpiękniejszych, zresztą zobaczcie sami:


Udostępnij:

Komentarze

9 komentarze:

 1. JA nigdy tego nie zrozumiem - jaka przepaść jest w relacja dziecko a rodzic , miedzy mamą a tatą! Tato mniej mówi, mniej się udziela, w ogóle jest go mniej w życiu dziecka, ale jakoś te momenty najważniejsze zawsze kojarzą mi się z tatą -zapisy do zerówki - on mnie zapisywał, egzamin do wymarzonej szkoły - to on ze mną pojechał, wybór na studia - to on powiedział - nie ważne gdzie, ważne żebym to kochała, rozwalony rower- dziecko dobrze że Tobie się nic nie stało, I jak mój mąż się oświadczał - bardzo się ciesze, i wtrącał Wam się nie będę, ale Pamiętaj chłopcze że to Moja córka. On nauczył mnie zmieniać koła w aucie- Aga chcesz jeździć autem to super , ale pamiętaj że koła jeżdżą razem z Tobą!TO po prostu jest niesamowite!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to właśnie jest prawdziwy ojciec. moje przez lata nie było w domu, pracował poza miejscem zamieszkania, wracał na weekendy, a jednak nie czułam tej nieobecności. zawsze, gdy trzeba było był, był w tych najważniejszych momentach.
   i to chyba jest właśnie ojciec.

   Usuń
 2. Jaka ja jestem szczęśliwa, że L. ma tak wspaniałe relacje z Tatą!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tata .. tata . tata . Od rana do wieczora . Dziecię moje ma teraz fazę na tatusia i mimo że spędza z nim dużo mniej czasu niż ze mną to widać gołym okiem tą silną więź jaka ich łączy . Cudne to :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pełne miłości zdjęcia!
  Prawdę mówiąc on nawet wygląda na takiego ciepłego człowieka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. miłość nie do podrobienia! cudowny widok :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)