Uwaga, tu Policja: "Mamy dla Was konkurs"

Firma Wader stworzyła serię produktów, które mają na celu kształcić najmłodsze pociechy w tematyce bezpieczeństwa. Policja Kid Cars 3D to jeden z zestawów wchodzących w skład tej serii. Właśnie ją Gabinowski upatrzył sobie wśród wszystkich innych kolorowych zestawów. Zestaw składa się z trzech autek oraz drogi z dwupoziomową  budowlą.  Na wszystkich elementach zestawu znajduje się numer alarmowy 112. Specjalna kolorystyka i naklejki na autkach mają na celu ułatwić dzieciom zapamiętanie numeru alarmowego. Zestaw można łączyć z zestawami z serii Kid Cars 3D, Kid Cars oraz Kid Cars Sport. Zabawki z tej serii pobudzą wyobraźnie dzieci, a możliwość łączenia ze sobą elementów w dowolny sposób zachęca do kreatywnego myślenia.


Zabawka miała poczekać na powrót PT, jednak dzieciole postawiły mnie przed faktem dokonanym wyjmując sprzęt z pudełka :) Musiałam zamienić się sama w Boba Budowniczego i stworzyć całkiem spory posterunek policji. Kochani spokojnie, jak ja dałam radę to jest to jednoznaczne jest z tym, że złożenie jest naprawdę proste :)
Początkowo byłam przekonana, że zabawki będą przeznaczone dla Gabrysia. No cóż moja córka udowodniła mi to, że niekoniecznie. Zabawki Wadera są zawsze świetnie wykonane, ośmielę się nawet powiedzieć, że praktycznie niezniszczalne. Nelka szaleje razem z Gabinowskim, a ja nie boję się że za chwilę któreś z dzieci przyjdzie zapłakane, bo samochodzik pękł. Tu takie rzeczy miejsca nie mają :)

Posterunek złożony, więc zabawa się rozpoczęła. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od pierwszego roku życia, ale tak samo dobrze sprawuje się w przypadku starszych dzieci i to właśnie Gabin jest na posterunku komendantem :) 
Bawimy się świetnie więc nie będziemy tacy i podzielimy się z Wami tą radością. Firma Wader zadbała też o naszych czytelników i właśnie jedno z Was otrzyma ten sam rewelacyjny zestaw :) Do dzieła kochani!!! A już niebawem do Was może trafić ta świetna zabawkaCo należy zrobić aby już niebawem zamienić się w policjanta?

1. Polubić:

2. Zarazić nas radością swojego dziecka, a tym samym przesłać zdjęcie na adres poliszmamidzieciole@gmail.com oraz wyrazić zgodę na publikację zdjęcia. Na naszym fb zostanie stworzona specjalna galeria  z Waszym maluchami. Może uda nam się rozprzestrzenić duuuużo uśmiechu i radości :)

3. Udostępnić plakat konkursowy na swoim fb lub swoim blogu:


4. Mocno zacisnąć kciuki i wierzyć w siebie :)

5. Konkurs trwa do 20.09, wyniki będą ogłoszone w ciągu 2-3 dni.

6. Zwycięzca ma 7 dni na przekazanie danych do wysyłki :)

Dziękujemy bardzo za liczny odzew!!! Radochę mieliśmy opgromną...a teraz czas na na wyniki!!!

Wielkie gartulację dla Kubusia i jego mamy za fanatstyczne uśmiechy, nutkę kreatywności i wspólną zabawę...już niedługo będziecie się cieszyć policą kids 3d:D Mam nadzieję, że równie dobrze będziecie się bawić autami co farbami:)) Proszę przesłać dane na poliszmamidzieciole@gmail.com


Udostępnij:

Komentarze

3 komentarze:

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)