Jesienne klimaty

Uwielbiam naszą złotą jesień. Czas, kiedy na poliku nadal czuję ciepłe promienie słoneczne, a wokół siebie mam cała paletę barw w postaci kolorowych liści. Odkąd podczas spacerów towarzyszą mi dzieciole lubią je zdecydowanie bardziej. Świat widziany oczami dzieci jest zdecydowanie fajniejszy. Pozwala mi na chwile zapomnienia. Zachowania ,które powodują, że przechodnie patrzą się na nas z lekkim przymrużeniem oka :) Jesień napawa mnie optymistycznie i powoduje, że podobnie jak dzieciole sama rzucam się liśćmi. A wczoraj nawet nurkowałam w jej wielkiej górce :)
- Gabryniu, lubisz jesień?
- Bardzo lubię.
- A za co najbardziej ?
- Kasztanki. I te zielone jabłuszka co mówisz, żebym nie jadł, bo są kwaśne, ale ja je zawsze jem i wypluwam, bo są kwaśne. Naprawdę są kwaśne mamo :)

Chodzimy alejkami, zbieramy skarby, a tak naprawdę to oni zbierają, a ja robię za tragarza. Wczoraj zostałam uraczona zielonymi jabłuszkami. W efekcie rozbawiłam naszego alergologa, kiedy to wieczorem szukając kalendarza w gabinecie na stole położyłam z 20 mini jabłuszek :) Mina Pana Doktora bezcenna :)
Uwielbiam jesień za radość, którą ze sobą przynosi. Za brodzenie w liściach, za kolorowe bukiety stworzone przez Gabrynia, za kasztany, szyszki i żołędzie, za całe mnóstwo kaczych kuperków pływających w naszym jeziorku - bajorku. Nelka bez dwóch zdań najbardziej w jesieni kocha właśnie te stada kaczek, wczoraj dziewczyna chciała do nich skakać :)

Nelka:
szalik - mamusi
spódniczka/sweter - zara
rajstopki - h&m
buty - emel

Gabryń
czapka - flawless
szalik - mamusi
parka - zara
spodnie - kappahl
buty - adidas

Udostępnij:

Komentarze

5 komentarze:

 1. Kurcze, właśnie tej pięknej Polskiej jesieni tak bardzo wam zazdroszczę.
  Tych zabaw, tych liści i zdjęć.
  Aż miło popatrzeć!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia :D Ponoć weekend ma być baaardzo ciepły :D musimy wykorzystać z jesieni jak najwięcej :D o! z jesieni też lubię dynię :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Z dziećmi jesień jest jeszcze weselsza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakaś taka ładna ta jesień u Ciebie... nie to co u mnie za oknem :P
  Dzieciole cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. na zdjęciach widać prawdziwe szczęście :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)