Trzymaj poziom

 Powoli zaczynam rozglądać się za zabawkami pod choinkę. Marzy mi się prezent na dłuższą chwilę,
który po pierwszej fascynacji nie zostanie rzucony w kąt. Zabawka, która będzie odkrywana na nowo
wraz z nowo nabytymi umiejętnościami :) Nasze dzieci w pierwszych miesiącach życia tak szybko zmieniają, rosną i rozwijają się w tempie błyskawicznym. 
Zabawka, która dziś jest tą ukochaną, jutro już nie będzie taka fajna. Jestem zwolenniczką mniejszej ilości kolorowych cudów w domu. Dlatego tak zainteresowałam się nowościami od Fisher - Price. Treści edukacyjne dostosowują się do wieku naszego dziecka :) Prosty sposób, żeby zabawka rosła razem z Twoim maluchem? Fisher - Price znalazł rozwiązanie! Nowe zabawki z linii „Ucz się i śmiej” z technologią POZIOMY NAUKI towarzyszą dziecku na różnych etapach rozwoju, proponując za każdym razem inne możliwości fascynującej zabawy. Wszystko, co dziecko robi w trakcie zabawy pomaga mu odkrywać świat i rządzące nim prawa, uczyć się pierwszych słów i wyrażania emocji. Zabawa jest naturalnym sposobem budowania i rozwijania cennych umiejętności społecznych, ale każde dziecko rozwija się i rośnie we własnym tempie. Edukacyjne treści w produktach z linii „Ucz się i śmiej” z technologią POZIOMY NAUKI, można dostosować do wieku lub etapu rozwoju dziecka, dzięki czemu zabawka rośnie razem z nim!
Na każdym z trzech poziomów - od Odkrywania, przez Zachęcanie, po Naśladowanie - dziecko uczy się wielu cennych umiejętności, rozwija zmysły, uczy się mówić.


Poziom Pierwszy. Odkrywanie

Około półroczne maluchy uwielbiają odkrywać świat i rządzące nim prawa. Są zainteresowane wszystkim, co je otacza i coraz więcej rozumieją. Poziom 1 rozbudza ciekawość dzieci poprzez wesołe powiedzonka, radosne piosenki, a różne zabawne aktywności pomagają maluszkom zrozumieć związek przyczynowo - skutkowy i inspirują do dalszego odkrywania.


Poziom Drugi. Zachęcanie

Dzieci po ukończeniu pierwszego roku życia rozumieją już niemal wszystko – nawet jeśli jeszcze nie mówią. Przy odpowiedniej motywacji, wykonywanie różnych zadań sprawia im mnóstwo radości.
Na Poziomie 2 zabawka motywuje do wykonywania prostych poleceń (np. „Znajdź niebieskie koło”) i nagradza je („Udało Ci się!”). Na tym poziomie maluch zaangażowany jest w naukę kolorów, cyferek i słówek a każdy jego sukces jest nagradzany.


Poziom Trzeci. Naśladowanie

Około półtoraroczne maluchy zaczynają używać wyobraźni i łączyć pewne fakty. Lubią zabawę w naśladowanie i chcą zachowywać się jak rodzice lub starsze dzieci, często powtarzając ich słowa i zachowanie. Poziom 3 zachęca do twórczej zabawy w odgrywanie ról dzięki odpowiednim zwrotom.
Na tym etapie zabawki inspirują wyobraźnię dziecka poprzez wesołe piosenki, dźwięki i wyrażenia, motywując malucha do kreatywnego działania.

Trzy POZIOMY NAUKI to trzy poziomy zabawy, która sprawi, że maluch będzie chciał odkrywać jeszcze więcej nowych rzeczy i uczyć się każdego dnia!

Na koniec mam dla Was rewolucyjny bonus :) Lubicie promocje?

 Niebawem na fanpage'u Fisher-Price pojawi się możliwość ściągnięcia kuponu upoważniającego Was do 30% rabatu na zabawki z serii Ucz i Śmiej się :)
 Kupon będzie można wykorzystać od 2 listopada do końca grudnia! Idealnie na święta :)

Udostępnij:

Komentarze

2 komentarze:

  1. Ja uwielbiam ich produkty za jakość wykonania.Są nie do zdarcia.
    I chętnie kupilabym coś ze zniżką:)

    OdpowiedzUsuń
  2. cyferek powiadasz...hmmm

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)