Mydło wszystko umyje nawet...

Koty NIE CIERPIĄ kąpieli. Są wyjątkowo stanowcze w swojej decyzji o NIECIERPIENIU kąpieli.

I co tu zrobić, kiedy Zły Kocurek mimo długiego wylizywania futerka nadal śmier... hmm, powiedzmy: niezbyt ładnie pachnie?

To będzie trudne wyzwanie. Tylko dla odważnych!  

Książka idealna dla małych kociarzy, tak się składa że mam taką dwójkę w domu. Odkąd babcia ma w domu trzy przesympatyczne zwierzaki przytulaki,Gabryś z Nelą kochają koty nade wszystko:)


Wydawać by się mogło, że kąpiel kota to mini koszmar? Wróć to jest mini koszmar ale nie wtedy, kiedy nasze kocisko kąpane jest w prześmieszny sposób i w dodatku nie przez nas samych. Nowa część "Złego Kocurka" jest właśnie o tej znienawidzonej przez większość kotków czynności...choć osobiście znam jednego co najchętniej leżał by pod prysznicem całe dnie:) My jesteśmy świadkami jego wodnej przygody,która rozkręca się z każdą kolejną stroną:)

 Wydawało mi się, że jest to książka dla starszaków. I tu błąd! Papierowe strony mogą Ciebie zmylić, lecz jeżeli macie w domu małą istotę która uwielbia kociaki ta książka jest również dla Was:)) Co w niej najbardziej mnie zauroczyło za wyjątkiem ilustracji?Przede wszystkim fakt, że ja jako czytająca mogę wariować i z dźwiękonaśladownictwem. Ta książka nie pozostawia mi nawet wyboru:) Dzieciole nie lubią monotonnego czytania więc sprawdza się doskonale.

Spokojnie dla fanów psiaków też co się znajdzie...mini bonus na samym końcu:)Książka do kupienia tu - klik

Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

  1. Rewelacyjna! Nasza Aluchna kocha koty i na pewno ta książeczka u nas zagości.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)