Naturalnie

Drewniane zabawki należą do tych najbardziej lubionych przez rodziców. ja w tej materii nie jestem wyjątkiem:) Ciągnie mnie do naturalnych wyrobów i tym samym zarażam dzieciole. Są to zabawki dla pokoleń, piękne i niezniszczalne:) Cieszą mnie i dzieci kiedy więc dowiedziałam się, że marka Fisher- Price postawiła na nowe zabawki stworzone właśnie z drewna ucieszyłam się bardzo:) Postawili na kreatywne i proste zabawki, czyli takie jakie lubię najbardziej:)
Wszystkie zabawki zostały zaprojektowane tak aby w pełni zaangażować myślenie dzieci i rozbudzać kreatywność. Ja postawiłam na sorter, Nelka przepadła. Siedzi i kombinuje co gdzie pasuje:) Zabawy sorterem rozwijają koordynację wzrokowo - ruchową, logiczne myślenie oraz koncentrację.
W serii pojawiły się także układanki i puzzle, które pobudzają spostrzegawczość, kształtują pamięć, uczą zręczności a także rozwijają zdolności manualne dzieci.

Moim drugim typem są tak zwane pchacze ręczne. Nelka posiada podobną zabawkę i jeździ z nią po całym mieszkaniu głośno się śmiejąc. Idealne na szaleństwa podczas choroby, kiedy energii jest zdecydowanie za dużo:) Zwierzątka na kółkach Fisher Price wykonane są z drewna w intensywnych kolorach, przyciągających uwagę dziecka. Kółka łatwo się obracają, co zapewnia płynną jazdę po różnych powierzchniach. Zabawka posiada wygodny uchwyt, dostosowany do małych rączek dzieci.


Wpis powstał w ramach współpracy z marką Fisher-Price.

Udostępnij:

Komentarze

3 komentarze:

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)