Świątecznie

Jest ciemna noc, mieszkanie oświetla blask choinki. Oni śpią, a ja cieszę się, że już jutro ponownie spotkamy się w gronie rodzinnym. Niech będzie głośno i tłoczno! Uwielbiam te chwilę, kiedy siedzimy obok siebie i cieszymy się swoją obecnością. Tego Wam właśnie życzę kochani, aby w te święta było przede wszystkim rodzinnie. Niech te chwile naładują Was miłością aż po opuszki! Ściskajcie się, rozmawiajcie i wyłącznie telewizory i laptopy.
Niech otoczy Was miłość od tych najważniejszych dla Was. Chwytajcie chwilę, która w naszym codziennym życiu przemyka niezauważona. Bierzcie przykład z dzieci - one jak nikt inny doceniają momenty.

Już nie mogę się doczekać ich min na widok paczek od Mikołaja. Będzie pisk i podskoki. A ja patrząc na te ich małe radości mam ochotę skakać razem z nimi. Wzruszam się i nie potrafię opanować tego szczęścia, które wypływa ze mnie. Jest idealnie. Tego Wam właśnie życzę, aby Święta składały się z tych pięknych chwil, które każdy z nas chce zatrzymać w sercu na zawsze.

Nieważne gdzie, nieważne czy przy suto zastawionym stole. Najważniejsze abyśmy spędzili je z ludźmi, którzy tworzą naszą miłość i sprawiają, że jest magicznie.
Zdrowych i Wesołych Świąt :)

Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)