Paddington. Kolejne historie
 Mała puchata kuleczka w czerwonym kapeluszu w naszym domu mieszka od bardzo dawna. Słabość do misiów literaturze mam odkąd pamiętam, jednak tylko dwa z nich nadal posiadam w egzemplarzach z zamierzchłej przeszłości. Kolekcja przygód słynnego mieszkańca Londynu właśnie poszerzyła się o kolejny tom :) Tak, tak dobrze czytacie Wydawnictwo Znak do swojej oferty dodało książkę "Paddington. Kolejne historie". Walizki już przygotowane i tym razem miś z mieszkania Państwa Brown rusza wprost do...

Paddinton o dziwo stresuje się bardzo nową przygodą. Wydawać by się mogło, że to pierwsza jego podróż w nieznane, a przecież nie tak dawno przybył z drugiej połowy kuli ziemskiej do stolicy Anglii. Może to wina specjalnego zadanie powierzonego przez obecnych właścicieli misia?

Rozmówki francuskie i słoik marmolady również czekają na wielką wyprawę. Jedno jest pewne przygód będzie miał co nie miara, bo z nim nie można się nudzić!

Podobnie jak część pierwsza o której pisałam tu jest pozycja idealna na bajkę czytaną do snu. Choć tak naprawdę każdy z nas niezależnie od wieku będzie śmiał się pod nosem czytają o misiu Paddingtonie i jego zwariowanych przygodach :)

P.s. Jeszcze tylko dziś możecie zgarnąć książkę "Paddington. Kolejne historie" u nas na facebook-u dokładnie tu :)

Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)