Podaruj emocje, czyli jak uszczęśliwić Tatę


Dzień taty to dla nas wyjątkowy dzień ! Świętujemy go podwójnie - to właśnie w dzień Taty 3 lata temu dowiedzieliśmy się, że za kilka miesięcy do naszej rodziny dołączy Nela :) Dlatego szukam prezentów, które celebrują nasze wspólne chwile. Mają wywołać uśmiech na twarzy i powodować, że będziemy chcieć jeszcze więcej. Właśnie w ten sposób trafiłam na prezent, dzięki któremu Dzieciole podarowały Tacie małą kapsułę czasu, która już od samego początku wywołała mnóstwo radości. A właśnie o to chodzi w prezentach aby przyniosły nam te odłamki szczęścia!Fotoksiążka to idealnie spersonalizowany prezent, który każdy z nas może stworzyć po swojemu. Ja stawiałam na nasze wspólne momenty. Na czas kiedy reszta świata się nie liczy, bo jesteśmy ze sobą. Często wracam do nich przeglądając zdjęcia na dysku jednak L. najzwyczajniej w świecie nie ma na to czasu. Kiedy oglądałam album widziałam te błyski wzruszenia w jego oczach. Chciałam aby czuł, że to wyjątkowy prezent, a nie "zwykły" album ze zdjęciami. Stąd też pomysł na umieszczenie dialogów z Dzieciolami :)

To prezent idealny nie tylko dla Taty. Wystarczy włożyć w niego trochę uczuć, a poruszy niejedno serce :) U nas zrobił furorę, więc jeśli chcecie uszczęśliwić bliską Wam osobę wskakujcie drukować emocje. Ja mam dla Was 40 % zniżki na wspomnienia zamknięte w albumie hop.

Udostępnij:

Komentarze

10 komentarze:

 1. Jej jaki piękny prezent... pomijam cudne zdjęcia, ale te cytaty.. rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna fotoksiażka:) już tak długo sie zabieram za zrobienie swojej,ale qrcze nie mam cierpliwości :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto poświęcić troszkę czasu oglądam ja codziennie i się uśmiecham sama do siebie:)

   Usuń
  2. Teraz mamy dostępne pierwsze szablony graficzne: http://printu.pl/fotoksiazka/szablony/
   Dzięki nim projektowanie jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Zapraszamy :)

   Usuń
 3. Ala, przepiękny album u przepiękne zdjęcia! Naprawdę wzruszający post. i fajny pomysł z tymi dialogami z Dzieciolami między zdjęciami ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kilka razy zamawialam juz fotoksiazki i bylam naprawde zadowolona. Sa sliczne i estetyczne. W100% zdaja egzamin na prezent dla kogos bliskiego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moi najbliżsi chyba będą bombardowani albumami przez najbliższe lata:)

   Usuń
 5. Dlaczego autorka nie dodaje komentarzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarze są dodawane na bieżącą jednak nie zawsze jestem on-line i należy chwilę poczekać:D

   Usuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)