Magiczna kraina


Są takie miejsca na mapie do których fajnie odwiedzić z dzieckiem :) Farma iluzji miejsce gdzie nasze zmysły wariują, a dzieci czują się jak w raju. Ja poczułam się jak dziecko i szalałam z dzieciolami :) W jednej chwili masz wrażenie, że stracisz grunt pod nogami, a już za chwilę tylko okazuje się, że kraina Cię zwodzi swoimi iluzjami :) Magia i niezapomniane wrażenia. My bawiliśmy się rewelacyjnie:)
Z wizytą na Farmę Iluzji wybierałam się już od zeszłego roku. Odłożyliśmy ją w czasie, bo chciałam aby Nelka też potrafiła wykorzystać te magiczne momenty. Opłacało się poczekać, bo młoda szalała na równi z Gabinowskim, a dodatkowo załapaliśmy się na drugi park rozrywki. ale o tym, kiedy indziej :) My z Gabrysiem zdecydowanie najbardziej skorzystaliśmy na iluzjach wzrokowych. Dom, który kręci się dokoła Ciebie czy może to jednak tylko złudzenie ? Mostek zatopiony w dyskotekowych światłach - uwaga nie nadaje się dla ludzi o wrażliwych zmysłach :)  

Nela z tatkiem nie lubią kiedy tracą grunt pod nogami, więc wybierali spokojniejsze atrakcje :) Atrakcje takie jak ścieżka zdrowia w towarzystwie drzewnych ludzi. Dzieciaki piszczały z radości, kiedy wzięliśmy udział w mini spływie na tratwie. Kraina marzeń - oni szaleli, a my razem z nimi :)

- Gabin i jak wrażenia?
- Mamo było najlepiej i tak się zakręciłem, że tam wrócę!
- Kiedyś pewnie wpadniemy ponownie.
- Oooo chcę! Zabierzemy naszych kolegów, dobrze? Nela to będzie ubaw po czubek nosa :)

Tak ubaw jest zdecydowanie po czubek nosa  :)


Udostępnij:

Komentarze

4 komentarze:

 1. Rewelacyjne miejsce dla dzieciarni sądząc po zdjęciach. A gdzie to jest, bo nie widzę w tekście?
  Magda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Farma Iluzji znajduje się w Mościskach w woj mazowieckim.Ok 80 km od Warszawy i Lublina.Byłam z rodziną i serdecznie polecam.

   Usuń
 2. Ostatnio również zwiedzamy takie dziecięce miejsca - Park Miniatur czy Park Dinozaurów i tak jak ty - widząc radość najmłodszych nie można stać spokojnie, tylko cieszyć się razem z nimi (czując się często jak mała dziewczynka) ... szkoda, że Farma Iluzji nam nie po drodze ...

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)