Mali odkrywcy
Każde dziecko to Mały Odkrywca, który poznaje świat poprzez zabawę, w której jest niekwestionowanym ekspertem. Jako rodzice powinniśmy pamiętać o tym, że istotą zabawy jest jej spontaniczność. Fisher-Price®, zgodnie z filozofią „Masz Tyle Do Odkrycia” zachęca, by pozwolić maluchom rozwijać się „po swojemu” i odkrywać świat we własnym, indywidualnym tempie. Ekspert marki Fisher-Price®, dr.n.hum. Justyna Korzeniewska wyjaśnia dlaczego powinniśmy „wrzucić na luz” i radzi jak sprawić, by nasze dziecko zostało prawdziwym Małym Odkrywcą.
Najważniejsza zasada to wrzucenie na luzzz :) Każdy maluch jest inny i każde dziecko odnajduje dla siebie odpowiedni moment! Dlatego nie oglądaj się na innych i skup się na Was :) Ważniejszy jest styl, w jakim dziecko to zrobi i okoliczności towarzyszące tym przełomowym wydarzeniom rozwojowym. Dla jednego malucha impulsem do postawienia pierwszych kroków będzie uśmiech mamy, dla innego tocząca się kolorowa piłeczka, a jeszcze inne ruszy w pościg za domowym kotem umykającym przed jego pieszczotami. Te odmienności pokazują prawdziwe różnice indywidualne, którymi powinno zainteresować się otoczenie, ponieważ są wyrazem niepowtarzalnej osobowości dziecka, którą należy wspierać i rozwijać.
Wybierając zabawki dla naszego dziecka musimy wziąć pod uwagę jego zainteresowania, temperament i charakter:) Indywidualność swojego Małego Odkrywcy. Wybierając zabawki dla swojej pociechy nie myśl o płci i wieku. Zrozum potrzebę zabawy Małego Odkrywcy. To zabawa jest najważniejszym motorem rozwoju dziecka! Dając maluchowi zabawkę, nie oczekuj, że spełni Twoje oczekiwania! Pozwól mu na bycie sobą.
Autentyczny rozwój dla dziecka to zabawa i przyjemność. To ekscytacja, eksperymentowanie, zdobywanie. - tłumaczy dr. n. hum. Justyna Korzeniewska, ekspert marki Fisher-Price®. Próbowanie i eksperymentowanie na swój własny, niepowtarzalny sposób buduje umiejętności, odkrywa cechy osobowości, kształtuje charakter, czyli rozwija wszechstronnie i harmonijnie. Dodatkowo formułuje orientację we własnych preferencjach i zdolność organizowania własnej aktywności, co w przyszłości przerodzi się w samodzielność, zaradność, niezależność.

Misją Fisher-Price® jest tworzenie takich zabawek i produktów dla dzieci, które wspierają spontaniczną i niczym nieskrępowaną podróż przez wszystkie kamienie milowe na mapie rozwoju Małego Odkrywcy.
Wśród nowości na mapie Małych Odkrywców znajdują się innowacyjne produkty, które zapewniając komfort i wspaniałą zabawę, ułatwią życie zarówno maluszkom, jak i rodzicom:

Właśnie dlatego wśród nowości możemy odnaleźć zaprojektowany z myślą o dziecku komfortowy nocniczek. dodatkowe wersja dla  chłopców ma specjalnie wbudowaną osłonę dzięki której nie będziemy mieć mokrych niespodzianek:)


Dla najmłodszych fanów marki pojawiły się nowe wersje leżaczka oraz kultowej maty :) Stylowy leżaczek utuli do snu naszego maluszka,a kiedy bobas nie będzie miał ochoty na drzemkę będzie mógł rozwijać swoje umiejętności manualne dzięki dwu zwierzaczkom umieszczonym na pałąku :)

Na samy koniec mój osobisty faworyt :) Zabawka, która rośnie z dzieckiem przechodząc co jakiś czas mini metamorfozę! Przyrząd gimnastyczny 3 w 1 możemy podarować już 3 miesięcznemu dziecku :) Istniej opcja zabawy na leżąco,siedząco raz dla chodzącego już dziecka :) Idealny pomysł na prezent!

Post powstał w wyniku współpracy z marką Fisher-Price.

Udostępnij:

Komentarze

2 komentarze:

  1. To ja poproszę kibelek, różowy :) Sweetaśny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sporo u nas zabawek Fisher Price. I marke polecam. Jedak nocniczek u nas nie znal egzaminu, a sprawdzila sie najprostsza nakladka na sedes. Tak jak piszesz: kazde dziecko jest inne.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)