Córeczko!


Wtulona we mnie uśmiechasz się przez sen. Codziennie od trzech lat ten widok niezmiennie mnie wzrusza. Jesteś i to największe szczęście. Gdybyś jeszcze tak szybko nie rosła... 
Kochanie wszystkiego najlepszego od dziś obydwie mamy jeszcze jedną wspólną rzecz - 3 w przebytych latach :)

Wstajesz rana i biegniesz do mojego łóżka. Kiedy otwieram oko całujesz i przytulasz moją twarz i piszczysz z radości. Rączką odgarniasz włosy z policzka i zaczynasz swój kolejny dzień. Uwielbiam spędzać z Tobą czas, rozmawiać o sprawach ważnych i kompletnych błahostkach. Twój światopogląd mnie zadziwia. Jesteś małym bystrzakiem z iskierką w oku :) Zawsze marzyłam o córce, która będzie mały rozrabiakiem i jak widać marzenia się spełniają :) Blond loki tylko podskakują gdy pędzisz na hulajnodze parkowymi alejkami :) Słyszę Twój beztroski śmiech i zaczynam się śmiać tak samo jak Ty! Zarażasz mnie swoim dobrym nastrojem, a kiedy płaczesz z powodu utraconego balona żal ściska mi serce.

Jesteś i to jest dla mnie najważniejsze! Będę obok ciebie zawsze kiedy Ty będziesz mnie potrzebować, bo wiem, że kiedy wyruszysz w ten wieki świat nic Cię nie zatrzyma :) Dziś jesteś wielbicielką książek o Basi, fanką wycinania i maniaczką mamby. Kłócisz się o swoje i nie odpuszczasz przy pierwszym niepowodzeniu. Jesteś córeczką mamusi i mam nadzieję, że już zawsze tak będzie :)

Mała panienka, która sama wybiera buty pasujące do reszty :) Zakochana bez pamięci w swoim bracie. Choć bijesz się z nim niczym zawodnicy wreslingu chwilę później widzę jak wtulasz się w niego i rzucasz:

- Jesteś najlepszym bratem Gabrysiu, kocham Cię najmocniej.

Na ciebie nie sposób się gniewać :) O tym jednak dobrze wiesz!

Kocham cię za wszystko, za każdy kolejny dzień  i nawet nie wiesz jak duma mnie rozpiera, że mam taką wspaniałą córkę jak Ty!

Mama
Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)