Prezenty na zajączka

Uwielbiam sprawiać małe i większe radości dzieciolom. Właśnie dlatego zając w tym roku postanowił im coś dostarczyć:) Prezenty na zajączka mają być miły dodatkiem i nie za duży podarunkiem. Te wymarzone zostawiam na urodziny i Boże Narodzenie:) Zając nie należy do największych więc nie będę go przeciążać:) Co można kupić dla dzieci? Poniżej lista moich typów!Każde, które znam ma zdecydowanie za dużo zabawek. Od pewnego czasu robimy regularne przeglądy i zostawiamy niewielką ilość zabawek. Kupując zabawki kieruję się przede wszystkim upodobaniami dzieci i ich zainteresowaniami:) Gabinowski obecnie przechodzi etap fascynacji literami, anatomią człowieka i eksperymentami. Książka i układanka dotycząca ciała ludzkiego to prezent idealny:) Nelka kocha książki, układanki i prace artystyczne. Najlepszy prezent to zawsze te zgodny z naturą dziecka i ich pasjami.

Lista prezentów przedstawionych poniżej została stworzona po raz pierwszy przy pomocy dzieci:) Więc zdecydowanie będą to trafione podarunki:D

1,6,92/4/5/7/8/11/12


                                                                                       1/2/3/4,5/6

Udostępnij:

Komentarze

4 komentarze:

 1. Świetne propozycje. U nas ostatnio królują zabawki kreatywne, więc wszystkie zestawy do samodzielnego ozdabiania są hitem.

  PS: A po lalkę metoo zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziwny to zwyczaj, prezenty na zajączka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdemu według potrzeb;)) Ja wprowadzam do domu zwyczaje, które sprawiają nam dużo radości, a ten właśnie taki jest.

   Usuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)