Spotkanie "po latach"


W zeszłą sobotę dzieciole zawieźliśmy na weekend do Babci, a sami pojechaliśmy w nieznane :)  Hotel Lambert wraz z portalem Zabawkowicz oraz firmą ANEK zaprosili mnie na spotkanie dotyczące kolorowego świata zabawek. Będę szczera - jechałam z rogalem na buzi, bo te spotkania zawsze dają mi masę radości :) Co najważniejsze spotkania klubu ostatnio mnie omijały, więc stęskniłam się za dziewczynami :) Żałuję, że nie było wszystkich dziewczyn, ale co się odwlecze... :)

Wracając do spotkania - tym razem miało ono inną niż zazwyczaj formę. Tym razem to my jako mamy mogłyśmy podzielić się swoimi spostrzeżeniami i opiniami, które pomogą stworzyć jeszcze fajniejsze zabawki dla małych i większych bąków :) Osobiście jestem fanką zabawek prezentując styl minimalny,więc na widok całych stołów zastawionych kolorowymi zabawkami dostałam oczopląsu :) Duża część zabawek była przeznaczonych dla maluchów. Zdecydowanie wpadła w mi oko seria drewniana :)

Czym wyróżnia się Smile Play? Różnorodnością i ceną :) Często narzekacie, że prezentuję drogie zabawki, więc teraz mam dla Was dobrą nowinę. Cena w porównaniu z innymi markami jest bardzo konkurencyjna. Jako wieloletnia działaczka społeczna muszę wspomnieć o jednym z najważniejszych dla mnie faktów - pomocy dzieciom z fundacji "Dzieciom Zdążyć z Pomocą".

Niebawem na blogu nasza relacja z testowanych zabawek :) Na naszym Instagramie mogliście podejrzeć jakie cuda będziemy Wam niebawem prezentować :)
Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

  1. Żałuję, że nasz Młody już taki duży ... Teraz już nie w głowie mu wszelakie zabawki ...

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)