Dla Ciebie synu


- Mamoooo, Mamooo
- Słucham kochanie
- Wiesz, że wstałem pierwszy!
- Już wstaje... odpowiadam unosząc śpiącą powiekę.
- Mamuś no co Ty. Śpij sobie z Nelką, a ja się przytulę.

Zasypiam ponownie czuję Twoje nogi zarzucone na moje udo, głowę, która wtula się w moje ramię.
I wiesz co? Ten moment jest jednym z najwspanialszych każdego jednego dnia! 
Patrzę na Ciebie i widzę cudownego człowieka. Już przestajesz być malutkim chłopczykiem, chodź tak naprawdę dla mnie zawsze nim będziesz. 

Obserwuję Cię z boku i słyszę jak sobie nucisz pod nosem, zachwycasz się kolejną budowlą stworzoną z małych klocków Lego - chyba będziesz inżynierem :) Rysujesz na kartkach plany budowy, a każdy karton zamieniasz w niebywałe budowle. Widzę w Tobie tą pasję i jestem dumna, że wyrastasz na takiego fajnego człowieka. 

Sześć lat temu pojawiłeś się na świecie i przyniosłeś mi ze sobą najpiękniejszy prezent. Dałeś mi tysiąc odcieni miłości, dałeś poznać macierzyństwo, dałeś mi siebie! 

Trzy dni temu złamałeś palec i myślałam, że zwariuję - to tylko palec usłyszałam. Jesteś moim synkiem i tu nigdy nie pojawi się słowo "tylko". Później wróciłeś ze szpitala z szerokim uśmiechem radośnie wołając :

- Mamo zobacz jaki mam świetny gips!

Twoje spojrzenie na świat uczy mnie tego, że szklanka jest zawsze do połowy pełna. Cieszysz się codziennie z najmniejszych rzeczy. 

Kocham Cię chłopaku za wszystko, za marszczenie nosa kiedy kłócisz się z Nelą, za codzienne uściski, za nowe pomysły, za ten język na wierzchu kiedy skupienie jest na najwyższym poziomie, za poczucie humoru i ten łobuzerski uśmiech, za każdy jeden dzień spędzony razem. Kocham cię i zawsze będę dla Ciebie! Bądź szczęśliwy i podbijaj świat w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu.Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)