Magiczne ogrody


W tym roku Gabinowski z okazji urodzin poprosił nas o wycieczkę do magicznego miejsca. Marzenia dzieci staram się spełniać, więc razem z tatkiem rano wsiedliśmy do auta i pojechaliśmy w stronę Janowca. Po dwóch godzinach naszym oczom ukazały się olbrzymie marchewki, dzieciole radośnie zapiszczały i już po chwili ruszaliśmy w podróż do magicznych ogrodów :)


To pierwszy w Polsce park tematyczny stworzony na podstawie baśni o czarodzieju Zoranie. Jego historię można usłyszeć od wielu figur umieszczonych w różnych częściach parku. Sam park podzielony jest na 9 krain. Podczas spaceru pomiędzy cudownie pachnącą lawedną, małymi wodospadami i mówiącymi drzewami czekają na nas różne atrakcje. Możemy spotkać wróżki, krasnoludy, a także smoki :)

Na samym końcu parku mieści się kraina przeznaczona dla trochę starszych dzieciaków - wstęp do strasznych mokradeł jest dozwolony od 6 lat. Jest odrobinę drastycznie, więc wrażliwe dzieci niech raczej nie wchodzą do ostatniej krainy. Kiedy Gabin usłyszał, że może odwiedzić mokradł,a bo ma 6 lat to sami wiecie jak to wyglądało :) Wejść trzeba było koniecznie :)

Chyba największe wrażenie zrobił na nas wodny świat :) Plaża, leżaki i małe jeziorko. Obok mechanizm z pompowaniem wody i więcej do szczęścia nic nam nie potrzeba:) To właśnie tam spędziliśmy najwięcej czasu :) Gabin był również zachwycony sekcją z klockami gigantami oraz tajemniczymi podziemnymi tunelami, a Nelka jako fanka dużych wysokości ogromną zjeżdżalnią i strefa trampolin :)

Czy warto pojechać do Magicznych ogrodów? Mnie zaskoczyły bardzo pozytywnie. Uważam, że to jeden z fajnijeszych parków rozrywki w których byliśmy z dzieciolami :) Atrakcji jest sporo - wszystkie w cenie biletu - i co najważniejsze wiek dziecka nie ma tu większego znaczenia :)
Udostępnij:

Komentarze

4 komentarze:

 1. My byliśmy tam już 2 razy i za każdym razem bawimy się super, całą rodziną bo atrakcji jest mnóstwo dla każdego, i małego i dużego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie ma to jak urodziny w takim miejscu i w takim gronie :)
  mądry synek wybrał madry pomysł na spędzenie tego wyjątkowego dnia :)
  100 lat dla młodego !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda super :) My wybieramy się jutro, ciekawa jestem wrażeń moich maluchów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pieknie tam :) Kusi mnie to miejsce choć mam dośc daleko :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)