Co kryje morze, a może co kryje las?Jesień skłania nas do przebywania w domowych pieleszach. Wracamy ponownie do naszych ukochanych książek i odkrywamy nowe :) Dwójkę dzieci z kompletnie innymi zainteresowaniami łączy jedna z wielu miłości. To ich miłość do książek. Tych pisanych z pasją, tajemniczych i pokazujących za każdym razem czytelnikowi coś nowego.


Cudowne, interaktywne pozycje od Wydawnictwa Tatarak są nowym projektem hiszpańskiej artystki  Ainy Bestrad. Ilustracje są przepiękne i ukazują prawdziwe oblicze natury. To zagadkowe i pełne tajemnic pozycje w naszej domowej bibliotece.

Najnowsza pozycja "Co kryje morze?" jest bliźniaczo podobno w wykonaniu do pierwszej części "Co kryje las?". Każda z nich ukazuje świat przyrody. Na pozór wydaje się, że mamy przed oczami uśpione morskie głębiny i spokojny las. Nagle spostrzegamy to co na pierwszy rzut oka było niewidoczne. To wszystko dzięki "magicznym" lupom zamieszczonym w książkach. Muszę wspomnieć o tym, co mnie ujęło :) Dołączone lupy do każdej wersji mają zmieniony kształt, idealnie oddający tematykę książek! W tematyce morskiej to łódź podwodna pokaże Wam coś wcześniej nieokrytego :)

Cieszę się niezmiernie z pomysłowości autora, który zamieścił na kilku kartkach papieru cała masę głośnego śmiechu, magii i małych radości. To książki do odkrywania i poszukiwania. To książki, które umilą niejeden deszczowy dzień. To książki, które musi poznać Twoje dziecko :)Udostępnij:

Komentarze

2 komentarze:

  1. Śliczne te książeczki :-) Będę je miała na uwadze przy następnych zakupach prezentów dla dzieci. Ja mogę ci polecić świetną książkę, którą moim zdaniem każdy powinien choć raz w życiu przeczytać. Nazywa się "Zatrzymać dzień" i opisuje historię chłopczyka z Rzeszowa. Zmienia sposób patrzenia na Świat. Serdecznie polecam.

    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)