Dobre, bo Polskie


Rynek zabawkowy coraz bardziej mnie fascynuje. Firmy, które do tej pory nie zaskakiwały mnie niczym szczególnym nagle bombardują nas rewelacyjnymi produktami. W chwili obecnej śmiało można powiedzieć, że nasi rodzinni producenci nie odbiegają od zagranicznych twórców zabawek :) Złapaliśmy przysłowiowego króliczka i mamy czym się popisać :)
Marka Trefl zaszalała i oprócz słynnych puzzli, które zapewne każdy z nas ma w domu, postawiła na świetne zabawki dla maluchów oraz gry dla dzieci, które dopiero wkraczają w ich świat. Na ostatnim spotkaniu Klubu mam ekspertek miałam okazję poznać cała gamę tych fanatycznych produktów. Co mnie najbardziej zaskoczyło to jakość i kreatywne spojrzenie na każdy jeden produkt. Często narzekamy, że to co najfajniejsze kosztuje miliony. Mam dla Was rewelacyjną wiadomość! Nowe produkty takie jak słynne kostki do układania, czy puzzle dla najmłodszych już nie zrujnują Waszych portfeli :)

Każda z nowości posiada dołączoną w opakowaniu broszurę, która proponuje kilka możliwych zastosowań danej zabawki. Chcesz być bardzo kreatywny w oczach swojego dziecka? Wystarczy, że przeczytasz rady producenta i nagle zostaniesz ekspertem do twórczych rozwiązań.

W naszym przypadku furorę zrobiły gry dla najmłodszych. Nelka codziennie mnie pyta czy dziś będzie padać? Kiedy dopadną nas deszczowe dni nudzić się nie będziemy. Seria gier little planet zapewni nam dużo rozrywki :)


Gabinowski również pozostał wierny rodzinnym markom. Firma Alexander wypuściła na rynek bardzo fajną serię "Małego konstruktora". Mamy śrubki, składanie, wkręcanie i majsterkowanie w najlepszym wydaniu. Dzieci znikają z tatusiami na dłuższą chwilę, a każda mama ma czas na gorącą kawę i książkę :)

Na koniec perełka! Sama się dziwię, że wcześniej nie słyszałam o tej grze, a uwierzcie mi, że grać można w nią nawet wtedy kiedy dzieci już słodko śpią. Obecnie jest to nasz rodzinny numer jeden :) Gorący ziemniak, to gra rozrywkowa bez ograniczeń wiekowych, występuje również w wersji Junior. Myśl szybko i kreatywnie. W innym przypadku zostaniesz zgrilowany :)


Wpis powstał we współpracy z portalem Zabawkowicz

Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

  1. Wow, trefl naprawdę się postarał. Sporo nowości mnie zaciekawilo. A najbardziej cieszę się, że mogę kupować rzeczy dla mniejszych brzdacow, bo Majka za szybko rośnie;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)