Jesteś moją Supergirl!


Idziemy za rękę przez park. Słyszę Twój głos tak bardzo przejęty wydarzeniami dnia dzisiejszego. Opowiadasz mi wszystko z takim przejęciem, a ja słucham Ciebie i widzę moją "Supergirl":) Nieustraszona i szalona, zakochana w swoim starszym bracie. Marzysz o wszystkim co ma on. Już widzę jak ogarnia Cię złość, kiedy słyszysz że to zabawka dla chłopców. Zdecydowanie po mnie odziedziczyłaś tą przekorność. Kiedy coś jest rzekomo nieodpowiednie dla Ciebie znajdujesz sposób aby jednak udowodnić swoją rację.

Kiedy zobaczyłam po raz pierwszy lalki Super Heros już wiedziałam, że Nelka będzie w siódmym niebie. Męskie odpowiedniki super bohaterów zajmują Gabinowskiego od dawna, a dziś może razem z bratem uratować świat :)

- Gabinku, a co robi Wonder Woman?
- Ona ma super siłę i umie latać! Wonder Woman to ta co rządzi drużyną.
- Oooo super, w takim razie musisz się mnie słuchać Batmanie!
- Ale faceci mają swojego szefa
- Ja mam Wonder Woman i ja mówię kto rządzi! Batman lecimy!

Poznała tajne moce swoich lalek i wprowadziła nowe rządy w pokoju dziecięcym,... przepraszam na świecie :) Ja osobiście jestem zachwycona nową odsłoną Barbie. Dziewczyny mogą wiele, są podobnie jak chłopcy odważni i chętni do pokonywania nowych barier. Nelka to nieustraszony mały piorun, który ciągle pędzi przed siebie. Wspina się na najwyższe drabinki, turla z górki i gra w piłkę nożną. Lubi zabawki z którymi może się identyfikować i dlatego właśnie seria Super Hero Girls  tak bardzo pobiła jej serce :)

Lalki są bardzo zwinne i dziecko możne je ustawiać naprawdę w wielu pozycjach. To zabawka dla dziewczynek, które czują że ich super moce dłużej nie mogą być ukrywane!

Uwielbiam w niej ten łobuzerski rys, błysk w oku, którym pokazuje mi co dzień. Moja córka nie jest jedną z uroczych księżniczek, które potrafią spędzić na zabawie przy stoliku dłuższą chwilę. Nie chcę jej ograniczać, dlatego szukam zabawek, które pomogą jej rozwinąć skrzydła, a nie zamkną w różowym cukierkowym świecie :)

To jak czujesz swoje super moce?

ponczo - gap
szalik - c&a
spodnie/buty - zara
bluzka - pan toy

Wpis powstał we współpracy z portlem zabawkowicz

Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

  1. sliczna superbohaterka! Ta wieksza, z pieknymi wlosami, modeleczka mala :)) no i fajnie ze dziewczyny maja cos dla siebie, u nas rzadza autka i roboty z aut :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)