Przegląd jesiennego obuwiaMój ulubiony prezenter pogody radośnie mnie informuje, że już za kilka dni do naszych drzwi zapuka pani jesień. Chodź dziewczyno bo czekam na Ciebie i Twoje piękne złote oblicze:) Najważniejszy zakup do dziecięcej garderoby to w naszym przypadku buty. Dzieciole zdecydowaną większość dnia spędzają na dworze więc musimy być przygotowani na każdą okoliczność przyrody:)
Buty muszą być przede wszystkim wygodne, kiedy pierwszy punkt się zgadza, ja zajmuje się ich estetyką przekopując tysiące stron z propozycjami jesiennego obuwia:) Dziś przegląd jesiennych butów według Neli:)Po raz kolejny wracam do jednej z naszych ulubionych polskich marek, czyli Mrugały:) Zachwyciły mnie króliki w stonowanych kolorach. Mrugała wprowadziła kilka nowych zwierzątek do swojej jesienno-zimowej kolekcji. Mamy między innymi jednorożce, które uwielbiają dziewczynki. Moim numerem jeden są jednak urocze szaraczki:)

Motywem wielu kolekcji dziecięcych są frędzle, bardzo mnie to cieszy ponieważ mam słabość do stylu boho:) Nelka udaje małą Indiankę, a ja cieszę oko:) Nelkowe minnetonki już czekają na pierwsze przebłyski jesienne:)


Udostępnij:

Komentarze

3 komentarze:

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)