Spacer w kosmosie


Kto z nas nie marzy o dalekich podróżach. Odkryciu nieznanych zakątków naszego lądu, a może nie tylko lądu. Co powiecie na podróż do kosmicznych przestrzeni? Wyobraź sobie minę swojego dziecka, kiedy stanie za sterami promu kosmicznego. Miliony ciał niebieskich na wyciągnięcie ręki! Dziś marzenia mogą się spełnić jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :) Gabinowski wczoraj po raz pierwszy wieczorową porą wyruszył do gwiazd!

- Mamoooo ja tu jestem!
- Widzisz gwiazdy?
- Gwiazdy, komety oooooo rany statek! Mamoooo kosmiczny statek! Wsiadam!
- Tylko nie odleć za daleko :)

Ten entuzjazm w jego głosie tylko upewnił mnie w tym, że View-Master to jeden z lepszych gadżetów w naszym domu :) Młody jest zachwycony, a co jest najlepsze gogle rozbudziły jego chęci do powiększenia wiedzy o kosmosie! Książki poszły w ruch.

To doskonała zabawka dla dzieci, które chciałby odkryć te przestrzenie, które dotychczas znały tylko z książek. Dozwolone są od 7 lat ze względu na bezpieczeństwo, więc kiedy Nelka skacze obok brata prosząc o spotkanie ze słoniem musimy zachować zdrowy rozsądek. Młoda dostała gogle na chwilę
 i szczęśliwa przybiegła opowiedzieć nam o swojej wycieczce na sawannę :)

A kiedy dzieci nie ma w domu, to rodzice buszują w Afryce :) Sama jestem zaskoczona jak się wkręciłam :) To trzeba zobaczyć na własne oczy :) Pamiętajcie o tym, że podróże nie mogą być za długie ze względu na nieprzystosowanie naszych oczu do obrazu 3D. Dlatego bardzo podoba mi się brak opaski na głowę. Gogle trzeba trzymać samu, więc kiedy ręka się zmęczy już wiesz, że pora na przerwę :)

Świat wirtualnej rzeczywistości jest bardzo wciągający! W zestawie startowym mamy otrzymujemy jeden krążek. Dzięki bezpłatnym aplikacjom, które ściągamy na telefon mamy do wyboru 3 opcje:
- kosmos,
- dzika przyroda,
- ciekawe miejsca.

Mattel wypuścił rozszerzenia, każdej z tych opcji - koszt jednej wynosi około 40 złotych.
Świat stoi przed nami otworem :) Jesteś gotowy na niesamowitą przygodę?

Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)