Fantazja jest od tego aby tworzyć niemożliwe


Pokonywanie naszych słabości i barier z wiekiem coraz bardziej nas ogranicza. Patrzę na moje dzieci i widzę, że oni nie widzą przeszkód na drodze do realizacji swoich planów. Ustalają cel i dążą do jego realizacji. Niemożliwe wydaję się to dopóki tego nie zrobisz. Nasza fantazja ma nam pomagać osiągać coraz to wyższe cele :) Spójrzcie na swoje dzieci i zobaczcie jakie to łatwe!

Kiedy pojawiłam się na premierze, organizowanej przez dystrybutora cdp, najnowszej wersji gry Skylanders Imaginators już widziałam po minie Gabinowskiego, że wpadł po uszy. Wiecie co najbardziej uwielbiam w przygodówkach? Odkrywanie nieznanego i świetną zabawę bez dawek agresji. W ten oto sposób wkroczyliśmy do świata Senseiów. 

Historia Skylanders Imaginators rozgrywa się dawno temu, gdy Starożytni skorzystali z tajemniczej mocy zwanej „Magią Umysłu”, aby stworzyć Skylands. Jednakże do gry wkracza zły Kaos, który dzięki Magii umysłu stworzył armię Doomlanderów. Musimy bronić świata i za pomocą własnej fantazji powstrzymać złych wojowników.

Skylander urzekł Gabina przede wszystkim kryształem kreacji. Dzięki niemu możemy całkowicie od 0 stworzyć swoją własną postać. Nasz Skylander jest już stworzony i oczywiście nazywa się Gabin. W grze jest nowa bardzo fajna opcja. Mianowicie dzięki dodatkowym figurkom znajdującym się w zestawie nasze dzieci mogą grać swoimi ulubionymi postaciami u swoich kumpli. Wystarczy, że zabiorą ze sobą figurkę. Nie jest tutaj istotna platforma, więc figurki działają na konsolach "nieprzepadających za sobą i konkurujących firm.

Skylanders Imaginators wspiera ponad 300 figurek ze wszystkich wcześniejszych gier Skylanders – wraz z dodawaniem kolejnych Skylanderów do swojej kolekcji rozbudowują swoje doświadczenia w grze. Ta gra jest wyjątkowa dzięki temu, że współtworzyły ją również dzieci. Uwierzcie mi, że to da się odczuć podczas gry :) 

Świat naszej fantazji jest nieograniczony, a Skylanders Imaginators są tego doskonałym przykładem. Jeśli jesteście bardzo kreatywni i uwielbiacie fantazjować to przyłączcie się do tego bajkowego świata!!!

Udostępnij:

Komentarze

7 komentarze:

 1. Fajne ale raczej moją córką by nie zaintersowalo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja póki co zdecydowanie bardziej woli tworzyć w prawdziwym świecie, ale za to Gabryś nadrabia:))

   Usuń
 2. Super sprawa, ale mi rodzi się dziecko dopiero za 3 miesiące, a w dodatku, to będzie córeczka, więc raczej nie skorzystam z tego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaciekawiłaś mnie. Myślę, że mojego brzadąca może to zainteresować...
  Sprawdzimy 😉.
  Pozdrawiam,
  Odnova.net

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dotarłam :( Gaba miała w tym czasie zbiórkę zuchów z przedstawieniem, a Mela za mała, uznałam, że jej to nie zainteresuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest piękna książka, nazywa się świat Zofii, mówiąca o tym, że filozofia zaczyna się od zdziwienia. Dzieci nie znają praw rządzących światem i dlatego dziwią się chętniej, poddają się temu. Podobno świat jest jak króliczek wyciągany z cylindra iluzjonisty. Dzieci trzymają się samego końca futerka królika i dzięki temu widzą to co najciekawsze, natomiast im człowiek starszy, tym bardziej osadza się wgłąb futerka, tam gdzie ciepło i bezpiecznie, komfortowo. Pozdrawiam, Mamatywna :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)