Uuupsss, znowu to zrobiliśmy!Odkąd pamiętam marzyłam o dużej rodzinie. Każde wakacje i dłuższe weekendy spędzałam u mojej ukochanej cioci Ali, gdzie dom wypełniały radosne krzyki :) Łącznie było sześcioro dzieci. Pomimo długiego oczekiwania na łazienkę, bitwy o to kto wyliżę miskę po świeżo zrobionym cieście tak bardzo uwielbiałam ten gwar, że do dziś robi mi się na jego myśl ciepło na sercu. Już wtedy wiedziałam, że w rodzinie jest siła. Moc miłości powiększa się z każdą jedną, małą istotą!

W naszym domu ciągle czułam niedosyt. Marzyliśmy o jeszcze jednej parze maleńkich stópek do całowania. Ciągle jednak to nie był ten moment, a kiedy już podjęliśmy decyzję działamy los postanowił nam pokazać, że nie ma tak łatwo. O tym niebawem Wam opiszę. Morze łez i mnóstwo rozczarowania spodobało zmianę mojego nastawienia. Cholera przecież mam świetnego męża i dwójkę fantastycznych dzieci! I własnie wtedy, kiedy ponownie wróciłam do swojej optymistycznej wersji dowiedziałam się, że już niebawem będziemy posiadali nasz kolejny mały cud :)

Tak, tak zrobiliśmy to znowu. Ku zdziwieniu części osób, Ci wariaci naprawdę będą mieli 3 dzieci :) Świat przybrał wersję kolorowej tęczy, a ja chodzę w z głową w chmurach. Jestem tak szczęśliwa, że bałam się mówić światu o tych cudownych wieściach. Dziś kiedy wiemy, że wszystko jest dobrze, a mi spadł ten ciężar pełen obaw z serca oznajmiam światu, że pączkuję na wiosnę :)

Co na to dzieci? O rodzeństwo męczyły mnie już od pewnego czasu. Kiedy oznajmiliśmy im radosną nowinę, Nelka prawie się popłakała ze wzruszenia :) A Gabin od tej chwili strasznie zaangażował się w pomoc. Kiedy spałam notorycznie w pierwszym trymestrze pędził do mnie z kocem i uciszał swoją siostrę. Kiedy siedziałam nad sedesem potrafił śpiewać mi piosenki: ) Już widzę, że będzie rewelacyjnym starszym bratem :) Obydwoje nie mogą się doczekać naszego dzidziusia i podobnie jak ja zakochali się w brzuszkowym obywatelu bez pamięci :)

Trzeci dziecko to spełnienie naszych marzeń i chociaż wiem, że będzie wesoło, głośno i ciężko własnie teraz chodzą kilka centymetrów nad Ziemią i zrażam Was swoim szczęściem :)

Udostępnij:

Komentarze

15 komentarze:

 1. Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, gratuluję kolejnej pociechy :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje 😊 Pozdrawiam z moją trójką dzieci 😘

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje kazde dziecko to skarby, my mamy 6.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana wielkie gratulacje ;) cudowna nowina

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :D Duża rodzina to wesoła rodzina :)

  OdpowiedzUsuń
 7. tak dawno nie było mnie w blogowym świecie, wchodzę dziś po przerwie i na dzień dobry taka świetna wiadomość, cieszę się razem z Wami :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i ciepłe słowa:*

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudownie !!! Gratulacje !!! Mi też zawsze marzyło się troje dzieci ale raczej pozostanę przy dwójce. Za chwile 40 lat na karku więc pora powiedzieć stop.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)