Najlepszy prezent na dzień mamy!
Co może sprawić, że jedna z najważniejszych osób w naszym życiu nagle rozbłyśnie. Jaki prezent najlepiej oddaje to co chcemy powiedzieć? Jak podarować odrobinę szczęścia? Dzień mamy to dla mnie wyjątkowy czas :) To dzień w którym mogę podziękować jednej z najważniejszych kobiet w moim życiu :) Dzień mamy oczami mamy jest podwójne wyjątkowy!

Właśnie dlatego zdecydowałam się na podarowanie podróży sentymentalnej przepełnionej uśmiecham, radością, pięknem życia codziennego :) Fotoksiążka Printu to jeden z najlepszych prezentów, jakie możemy podarować naszym najbliższym. Kto z nas nie lubi wracać do radosnych chwil? To właśnie dzięki zdjęciom ponownie wracam do słonecznego dnia, kiedy biegaliśmy otuleni promieniami słońca i wcinaliśmy pyszne lody. Uwielbiam uwieczniać naszą codzienność, więc stworzenie kapsuły czasu w postaci fotoksiążki to nie lada wyzwanie. Z tysięcy zdjęć wybrać te "naj".

Print ułatwia nam zadanie i stworzył specjalnie z myślą o mamach specjalne szablony, które pomogą nam spersonalizować naszą fotoksiążkę. Prezenty na dzień mamy powinny mieć przede wszystkim sporą dawkę miłości dlatego stawiam na niepowtarzalność :) 

To już kolejny mój taki podarunek i muszę Wam powiedzieć, że zawsze przynosi nam ogromną radość. Fotoksiązki są świetnie wykonane i dzięki komentarzom w nim zamieszczonym zapisuję najważniejsze chwile nie tylko za pomocą fotografii. Własnie dlatego zawsze wygrywają ze zwykłymi albumami :)

Mam specjalnie dla Was niespodziankę! Na hasło "Polisz mam" otrzymacie 47% rabat na stworzoną fotoksiążkę klik.

Miłego tworzenia!
Udostępnij:

Komentarze

6 komentarze:

 1. Oj tak, zdjecia w każdej postaci to zawsze trafiony prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas też jednym z prezentów będzie fotoksiążka.

  OdpowiedzUsuń
 3. to chyba będzie przebój tegorocznego Dnia Matki - już parę wpisów widzialam na ten temat :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki zbieg okoliczności :-P U mnie dzisiaj ten sam temat :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super pomysły, pewnie tatuś pomagał dzieciom. Ja już jestem pełnoletnia i z robienia laurek już niestety wyrosłam. Chcę zrobić mamie prezent i zabrać ją do Leszna do tunelu aerodynamicznego. Wiecznie tylko w domu siedzi więc jakaś rozrywka się jej przyda. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam takie spersonalizowane prezenty!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)