Prezent dla taty


Dzień ojca zbliża się wielkimi krokami! Dzieciole z językiem na wierzchu tworzą laurki, pieczołowicie je kolorując. Dzień ojca już kilka lat temu zamieniliśmy na dzień tatusia i dlatego wszelkie rodzaju prezenty w tym dniu są tworzone prosto z serca :) Ja wiem, że czasami wypasiony zegarek wydaje się lepszy od auta z trzema kołami zawieszonymi na samodzielnie wykonanym breloczku, ale dzień taty wiąże się z prezentami stworzonymi przez te małe i większe łapki. W tym roku to właśnie dzieciole tworzyły ze mną prezent dla tatusia.

Uwielbiam fotografię i ku mojej radości zarażam nią dzieci. Dlatego, kiedy zaproponowałam im stworzenie albumu dla taty radośnie przyklasnęły i zaczęliśmy wspólnie wybierać zdjęcia. Stworzenie fotoksiązki jest na tyle banalne, że ogarnął to mój ośmiolatek. Najlepsze jednak są wspomnienia. które uruchamianie są automatycznie podczas wybierania zdjęć.

Nasz pomysł na prezent dla taty to taki osobisty wehikuł czasu :) Wyłapanie tych najważniejszych dla nas momentów. Ostatni rok obfitował w wiele pięknych chwil. Pojawiła się Zoja i dodaliśmy cały wielki gar miłości do naszej rodziny. Jej choroba uświadomiła jak ważne jest to co mamy obecnie. Przeglądając zdjęcia z ostatnich miesięcy miałam wrażenie, że to szczęście widać na naszych prywatnych obrazach.

Ta podróż jest niesamowita i dlatego niezmiennie twierdzę, że zdjęcia wydane w formie pięknego albumu to jeden z najlepszych prezentów dla naszych najbliższych. Tym razem postawiłam na formę fotoalbumu. Po otworzeniu przesyłki, aż westchnęłam z zachwytu. Przyznam nieskromnie, że to jeden z najfajniejszych naszych albumów. Zdradzę Wam w sekrecie, że pomimo tego iż prezent ma być docelowo dla taty dziecioli, to ja sama czuję, że sobie też podarowałam coś pięknego!

A ponieważ lubimy robić prezenty to pomyślałam również o Was kochani! Na hasło "Poliszmamidzieciole" macie przygotowaną 40% zniżkę! Dzielcie się szczęściem i twórzcie piękne albumy!


Udostępnij:

Komentarze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze, nawet nie wiecie ile radochy nam sprawiają:)